Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm nagyon fel tud idegesíteni

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan három éve együtt leszünk de mostanában nagyon idegesítenek a szokásai,mindenért hisztizik,beszólogat miközben én a lehető legkedvesebben beszélek vele mindig. meg olyanokat mond hogy biztos azért nem hagyom el mert érettségizni fog és hogy akkor összeomlana,meg haverjaimmal nem találkozhatok,nem mehetek el edzeni,futni és a többi és a többi..mit tegyek? a szüleimnek elmeséltem és hol nevettek már hol fogták a fejűket.A Természetes féltékenység az oké,de ez már nagyon átment a határon túlra.Szeretem de nagyon idegesít ez és hiába próbálom megbeszélni vele,nem figyel rám,beszól hogy most ne volt hogy próbáltam már rá erőszakolni hogy már pedig tessék végighallgatni amit mondok ha én is megteszem neked hogy végighallgatlak".(Néha úgy érzem már a végén rúgja a kapcsolatunk) válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! (18/F)

2013. dec. 17. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell bólintani.
2013. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet romlik,te is látod.

A lány hisztis, nem kicsit, ez idővel házisárkányba fog átmenni. Ez világos mint a nap.


Ideje lenne felemelned a hangodat, és az ő stílusában válszolva közölni vele: Az utolsó hisztije volt, ha nem hajlandó ember módjára viselkedni, akkor itt és most mehet Isten hírével.


És tényleg jobban jársz ha megy is... (komolyan)

2013. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Pacsker vagy édesapa.... a szüleid azért nevetnek...:)
2013. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Téged nem érdekel senki sz@rházi(megjegyzem azon hogy ez már mi szánalmas azért nevettek).még várok ezzel hogy mi lesz de ha tovább így megy még az sem fog érdekelni hogy mit mond..flegmaságokból meg már elegem van az évek miatt.
2013. dec. 17. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
az érettségi miatt ilyen.
2013. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg feszültebb az érettségi miatt. Nekem anyám szokott így kiborulni, ilyenkor jól helyrerakom szóban, be szokott válni. Neked is azt javasolnám, hogy ne finomkodj ha legközelebb hisztizik, oszd le ahogy kell. És semmi durvára nem kel gondolni, csak légy határozott vele, van akinek arra van szüksége.
2013. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha idegesít a párod, akkor szakítani kell vele, ilyen egyszerű.
2013. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... hiába az érettségi miatt ilyen, szerintem nem rajtad kellene, hogy ezt levezesse.

Mindig lesznek olyan dolgok, amik adnak okot fesztülségre: egyetem, vizsgák, munkakeresés, stb. Majd minden ilyennél rajtad fog csattanni az ostor?

A helyedben a sarkamra állnék, és azt tenném, amit a 2. válaszadó javasolt.

2013. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy irgalmatlanul ÖNZŐ a lány, gondolj csak bele! Micsoda önzés ez már, nem mehetsz a barátaiddal találkozni, ezt mégis hogy képzeli? Meg sem hallgat? Ja, neki csak önmaga számít?

Az is baj, hogy kedves és jól nevelt vagy, ezzel nagyon visszaél, tudja, hogy nem lesz komoly következmény, ha hisztizik.


Nem sok jóval kecsegtet, hogy őszinte legyek, sajnálom.


Állj a sarkadra, beszélj vele komolyan és keményen lépj föl. Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon! Megmondhatod neki, hogy mennyire árt ennek a kapcsolatnak. És ez az Ő felelőssége, Ő teheti tönkre az önző, gyerekes magatartásával a kapcsolatot. És ha akarja folytatni, akkor változtatnia kell! Nem tartom valószínűnek, hogy változtatni fog.


A hiszti a gyerekek sajátja, fel kellene nőnie.


Ha elhagyod, emlékezz a jókra is amit tőle kaptál, de ne feledd, mindenki magáért felelős!

2013. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!