Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátnőm? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Mit szólnátok, ha a párotok ilyen lenne? Szerintetek létezhet ilyen nő?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, mikor megláttam szinte biztos voltam benne, hogy pénzre megy. De legnagyobb meglepetésemre nem engedte, hogy meghívjam első randin. De a kapcsolatban során sem engedte, hogy bármit is vegyek neki. Most jön a karácsony és kikötötte, hogy max 1000 Ft ért Rá ne költsek semmit, mert nem azért van velem.

Mi van ezzel a nővel??? Nektek ez bejönne?


2013. dec. 17. 18:42
 1/6 Tarnolf ***** válasza:

Nemhogy örülnél, hogy nem egy pénzéhes ribi.


De azért azt mondd neki, hogy nem azért veszel neki Karácsony ajándékot vagy bármilyet, mert költeni akarsz rá. Azért, mert a barátnőd (nem tudom, hogy így érzel-e iránta) és szereted.

2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd ha már kialakult a kapcsolat, és érzelmileg függsz tőle :DD


Amúgy meg biztos tévedtél az elején, amikor megláttad.

2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bolond vagy, inkabb orulj neki.

az eloiteleteid meg tartsd magadban es becsuld meg azt a not.

2013. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Így próbál magához kötni téged, nagy színész a csaj. Aztán amikor teljesen elborítja a fejedet a lila köd, akkor fog teljesen lehúzni anyagilag. Nekem az ilyen "jaj életem, ne költs rám egy fityinget se" csajok nagyon gyanúsak e téren.
2013. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl jó, dobd ki a francba, nem elég szemét!....

Jhaaajjj...

2013. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan nem jó semmi se?
2013. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!