Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elrontott kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elrontott kapcsolatnak mennyi esélye van, hogy újra kezdés jobb lesz?

Figyelt kérdés

Kicsit butácskán hangzik, de a lényeg hogy én és párom picit nagyon elrorontotuk a kapcsolatunkat, és ő is és énis szeretnénk folytatni úgy mond új esélyt adni magunkat.

Konkrétan mindenért engem hibáztat, de én be nyelem mert szeretnék vele lenni. És fogalmam sincs hogy mennyi az esélye ahhoz hogy újra boldogok legyünk ! Egyik nap olvastam a neten hogy az "újra kezdés, javitás" 52%ban sikeres!

Valakinek van róla tapasztalata ?:)


Szerném a válaszadókat megkérni, hogy csak kulturáltan értelmes válaszokat adjanak :)

Köszönettel a kérdező !


19/L


2013. dec. 11. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valaki úgy is bele fog kötni a helyesírásodba :) Normális leszek, ezért nem én fogom megtenni ezt :D
2013. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Benyelsz mindent, mert vele akarsz lenni?

Szerintem legyen tartásod és ne kezdd újra vele! Nem lesz jobb! Legalábbis azok alapján amiket leírtál.

És nincs olyan, hogy elrontod...... csak akkor "rontod el" ha el kell rontanod.. remélem érted.

Fiatal vagy még, lépj tovább!

2013. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem 52 százalék.
2013. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zakathol ***** válasza:
Persze, hogy 50%... Vagy igen, vagy nem... :D
2013. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
ha mindent be fogsz nyelni neki akkor biztos sikeres lesz.. az ő oldaláról:D
2013. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Konkrétan mindenért engem hibáztat, de én be nyelem mert szeretnék vele lenni."


Ez nem lesz sikeres. Az újrakezdés igazából nem újrakezdés, mert a múlt ugyanúgy benne van. Ha nem változtok meg mindketten, akkor valószínűleg megismétlitek a korábbi hibáitokat. Az önismeret sokat segíthet ezen, de ha tényleg elfogadod azt, hogy hibáztat, akkor neked valószínűleg problémáid lehetnek önelfogadás, önismeret terén.


- Pszichológushallgató, 27/F

2013. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
100%

"Konkrétan mindenért engem hibáztat, de én be nyelem mert szeretnék vele lenni. "


ez a leggázosabb rész. Mert egy újrakezdéshez minimum az kell h mindkét fél belássa a saját hibáit (olyan nincs, h csak az egyik, csak a másik hibás) és abból okulva dolgozzon a kapcsolat jobbá tételén.

különben egy idő után ugyanaz a vergődés lesz belőle.

2013. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
szarból várat építeni nem lehet, akármit is csinálsz a végeredmény csak egy tákolt szar lesz
2013. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat :)! szerintetek akkor mindenféle kép szakitás lenne?:):/
2013. dec. 11. 16:01
 10/15 Költőnő? ***** válasza:

hát ha csak Te változol, jó eséllyel.

sztem

2013. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!