Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy a kapcsolatunk továbbra is (sőt a jövőben remélhetőleg házasság is) ha már most sokat filózok a jövőn?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, ő is engem. 4 hónaposak vagyunk még csak, de már rég úgy érezzük mindketten h egymásnak születtünk. Nem, ez nem tiniszerelem, komolyan gondoljuk az egészet, közös jövőnket tervezzük együtt. Ha elvégzem a sulit, összeköltözünk. Létezik ilyen h már most érezzük azt h letudnánk élni egymással az életünket? Nem volt előtte komoly kapcsolatom, neki egy volt, 9 hónapig tartott. Ő is ugyanígy érez, mint én.

Nem kérek leszólásokat.

Köszönöm


2009. nov. 25. 11:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és 18/L, 20/F
2009. nov. 25. 11:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen létezik...

Azért 1-2 évet még várjatok a házassággal.

Nem kell kapkodni, nyugi.

2009. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, még nem házasodnánk össze, arra még várnánk egy két évet.. de szeretnénk együtt élni miután elvégzem a sulit.
2009. nov. 25. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
hát hogyne. én is így éreztem/érzek.
2009. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de 4 hónap után még sokan így gondolják...aztán az egy másik kérdés a következő 60-70 évben mennyire gondolod így...szerintem hülyeség a jövőn filózni, ennyire eltervezni meg 18 évesen már a férjedet keresni. élvezd a jelent, szeressétek egymást, de ne akarj mindenáron hozzámenni a legelső szerelmedhez.
2009. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szerintem meg nem kell minden lánynak pillangónak lennie aki az egyik f*szról a másikra száll.

Ha élete első pasiját érzi az igazinak akkor miért kellene mást is kipróbálnia?


Kérdező.

Egyáltalán nem gáz. Dönts úgy ahogy a szíved diktálja.

2009. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a lányok ilyenek, mindig a kapcsi jövőjén morfondíroznak. Szerintem addig kell maradni egy kapcsolatban amíg jól működik. (nekem már 7. éve....)

Nem gondolom, hogy minket ki teremtett egymásnak, vagy effélék, sokat kell dolgozni azon, hogy működjön, néha áldozatot hozni, a legfontosabb, hogy az ember elfogadja a társát olyannak, amilyen. Akkor sokáig működhet a dolog, ha nem történnek nagy változások, amit nem tudunk kezelni...

2009. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell egyik faszról a másikra szállni, csak aztán nehogy 10 év házasság után, még csak 30 évesen jöjjön rá, hogy baromira kihagyott valamit és akkor akarja pótolni. mindenki tudja, hogy az első szerelmes hónapok a legszebbek, de 20-30 évnyi házasság után már nem ugyanolyan...ezért nem feltétlenül kell 20 évesen férjhez menni. de mindenki úgy csinálja a saját életét, ahogy akarja.
2009. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is a jelenlegi ferjemmel, amikor osszejottunk, ereztuk, hogy egymasnak vagyunk teremtve.Elso pillanattol mindketten komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat.En 18 voltam o 19.Nekem meg elotte is voltak kapcsolataim, de neki en voltam az elso.3 ev utan koltoztunk ossze es kilenc es fel ev utan vett el felesegul.Meg ma is ugyanugy szertjuk egymast mint az elejen es egyaltalan nem banjuk azt, hogy a fiatalkorunkat egymassal toltottuk es szerintem ez nem is fog sokat valtozni az elkovetkezokben sem.
2009. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Az ilyet már a kapcsolat legelején érezni lehet!
2009. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!