Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a férfiak csak a kapcsolat elején hős szerelmesek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert buta vagy.
2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert értetek küzdeni kell.Utána meg visszaveszünk alapra.(általában)
2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért megy el a kedvetek 3 év után a szextől?
2013. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Én végig az vagyok


És figyeljetek, le leszek pontozva megint, mert a nyomik azt hiszik, hogy hazudok.

2013. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megint egy általánosítás, elég fiatal vagyok több éves kapcsolatban és a mai napig is csinálok olyat hogy virágot viszek az ajtó elé, elmegyek onnan és még út közben felhívom hogy nyissa ki az ajtót. Jó persze nem rendszeresen, de pár havonta előfordulnak ilyen dolgok.
2013. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen vagyok.

Irj privit és megtudod:)

2013. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert ha a kapcsolat elején nem lennénk hős szerelmesek akkor a nők nem adnák be a derekukat. Választások előtt választási költségvetés, választások után megszorítás.
2013. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, már évek óta együtt vagyok a barátommal, és inkább fokozódnak a romantikus gesztusai, mintsem csökkennének.
2013. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mèrt csak addig kell ûgy mond a csajba energiát fektetni amíg meg nem szerzi az illetõ? Utána meg áhh úgyimár azenyèm ttminek itt romantikázni
2013. dec. 17. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező.Ti nők semmit se tesztek.Nektek udvarolnak,titeket tartanak el.Szóval egálba van!
2013. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!