Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenének jönne össze úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének jönne össze úgy emberek ha nem szerelmesek egymásba, nem is ismerik egymást? Aztán meg csodálkoznak ha sz@r a kapcsolat.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 16:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
pénz vagy szex vagy más egyéb dolog miatt amiben az egyik fél kitudja használni a másikat (de ez csak az én véleményem)
2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 FAKhelper ***** válasza:
55%
Te eddig az összes pároddal úgy jöttél össze,h már szerelmes voltál belé?:O Nem semmi teljesítmény, már ha tudod, mi az a szerelem...
2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Elég érdekes a dolog... a szexuális vonzódás nagyon motiválónak tűnhet erre... Nekem is van egy olyan partnerem, akivel akkor vagyok, amikor nincs pasim, bár vele más dolog miatt nem jövünk össze... Szerintem hessegesd el a gondolatot, mert ezt sosem fogod megérteni, ahogyan én sem, pedig volt már olyan kapcsolatom, amikor én nem voltam szerelmes, csak nagyon kedveltem a pasit... :S Érdekes, de nem lehet tudni, miért vannak ilyen kapcsolatok.
2011. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem volt még barátom, de csalódásom sem.
2011. júl. 17. 16:39
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így kényelmesebb. Valljuk be, macerásabb randizgatni és utána dönteni, mint rögtön belevágni. Aztán mivel ez a felfogás egyre jobban elterjedt, ez lett a "normális", és ma már az a hülye aki nem így tesz. Szerintem magukkal csesznek ki, csak az a baj hogy az is megszívhatja aki azt hiszi, a másik azért kezdett járni vele mert szereti, holott csak kipróbálja.
2011. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Régebben a szülők adták össze a gyerekeket és úgyis kialakult rengeteg szerelem.... Egyébként mértne jöhetnének össze kölcsönös vonzalom alapján? Ennyi erővel a viszonzatlan szerelem sem teljes szerelem,ha az sem az,amikor késöbb szeret egymásba egy pár... Félhetsz a csalódástól kérdező,de előbb utóbb igényelni fogsz egy kapcsolatot!
2011. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
Nos Én tudom miért.Nekem van egy ismerősöm.Nos bepróbálkozott összes szép lánynál.Nos igen nagyon perverz és kell neki egy csaj.Mivel az ég villágon mindenkinél próbálkozott most egy cigánylánnyal jár.Gyönyörű nem?Szerintem az ilyen eseteknek már teljesen mind1 csak lány legyen:D
2011. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Akkor én téll hülye vagyok......vagy csak megfontolt......mert ha úgy vesszük én szerelmes vagyok.....de fél évig én voltam a legjobb fiúbarát akinek mindent elmondott :) szóval ki merem mondani h már ismerem annyira h tudjam h ő tényleg szeret :) a saját érzéseimet meg tudom :) és igen sajnos ez baj h már az a hülye aki tényleg szerelmes lesz.....nemtom én mindig olyan pasi voltam akit a nők "normális pasi"-ként emlegettek.....és szerintem sokan vágynak egy ilyenre.....de hiddel....ha ilyen pasit is kapsz....akkor is lehet nehéz egy kapcsolat....mert tudom h nekem is vannak igényeim és elvárásaim....csak nem annyi....de az nem a nagy mell és a jó segg :D
2011. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
16:46 Nem vagyok megalkuvó típus. Egy ismeretlennel akkor sem jönnék össze, se olyannal akibe nem vagyok szerelmes. Persze ha csak valami laza kapcsolat kell nem életre szóló akkor végül is mindegy, csak aztán ne csodálkozzanak ha pofára esnek a nagy lazasággal.
2011. júl. 17. 16:51
 10/31 A kérdező kommentje:
16:50 Mik az elvárásai egy ilyen normális pasinak?
2011. júl. 17. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!