Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

lassan másfél éve majdnem összejöttem egy sráccal. Szerelmes volt belém, és én is belé. Családi nyomásra nem jöttem vele össze mégsem. Utána néhány hónapig nem beszéltünk, de aztán újra elkezdtük. Szinte mindennap beszélünk, gyakran flörtölget velem, utalásokat tesz, máskor pedig a barátnőjéről áradozik, merthogy van neki. Ez a baj.. Szerelmes a barátnőjébe, de közbe érzem, hogy nem vagyok neki közömbös. Nagyon bánja ő is meg én is, hogy anno úgy alakult.

Most tulajdonképpen arra várok, hogy hátha szakítanak. Amíg együtt vannak, én nem fogok lépni vagy válaszolni a flörtökre, ugyanis nem vagyok ilyen tipus. Viszont borzasztóan szeretem, és szeretném, ha újra esélyt kaphatnék..

Tudom, hogy nagyon elrontottam. Szerintetek lehet még esély? Mit tennétek a helyemben? Vagy volt már valakinek hasonló?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!

20/L


2013. okt. 9. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Javítsad akkor meg.
2013. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy nálunk nem volt szó korábban járásról. Van barátnője, de már nem olyan jó a kapcsolatuk és néhány hónapja 'csapja a szelet'. Most ém i várok a csodára, hogy esetleg szakítanak, de nem tudom mi lesz. Szerintem mondd el neki, hogy mi a helyzet, neked több esélyed van arra, hogy viszonozza. :)
2013. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második :) akkor most mind a ketten várunk :/

Remélem neked összejön! Szurkolok.

Nálam csak az a bökkenô hogy a mostani barátnôjét nagyon bagyon szereti.

2013. okt. 9. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretné, akkor nem érdekelnéd te is, szóval szerintem önts tiszta vizet a pohárba, ne várj! :) Én is szurkolok neked, 2. voltam :)
2013. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak szexet akar..akármilyen bókolós,édeskedős,kedveskedős....
2013. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!