Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a csinos jó vékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csinos jó vékonyabb nőknek a kövér 85-90 kg feletti pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Ezt látom szinte mindenhol, hogy manapság az igazi jó nőknek az ilyen kövérek jönnek be MIÉRT?????
2013. dec. 18. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha elég magas és sportos akkor ennyi simán lehet rajta.
2013. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ekkora súllyal kövér?

De ez emberfüggő!

2013. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kövérekre gondolok akik nem sportolnak és háj van rajtuk
2013. dec. 18. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a kövér pasik, de nem is 85 kg-tól indul a kövér kategória nálam. Láttam már 95 kg-s pasit, és izmos se volt, de kövérnek se volt még mondható. Nálam ez még macis :)

Azt nem tudom, hogy én igazi jó nő e vagyok, de normális az alakom.

Másrészt te a szövegedben egyenlőnek nevezed a vékonyságot a jó nővel :/ Nem tudom hogy vagy vele, de láttam már csúnyácskább vékonyabb csajt és kerekebb gyönyörű lányt.

2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy igazi férfi ennél a súlynál kezdődik!


Én se állnék le egy vékonyabb sráccal...

2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Természetesen. Ismerkedéskor ráállítom a mérlegre, és ha nem akad ki a mutató, már nem is kell.

Amúgy, a férfi tényleg 80 kg-nál kezdődik. Bár én itt inkább izmokra, némi egészséges mennyiségű zsírra és erős csontozatra gondolok, nem hájra. Én sem szeretem a totál kigyúrt állatokat, de azért ne legyen vasággyal együtt is könnyebb, mint én, igenis legyenek férfias méretei, férfias tömege.

2013. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem.kövér egyenesen taszít!Nem szoktam mérlegre állítani de inkább legyen vékony sportos mint nagydarab husi..
2013. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13:49: ja, az összes többi ember, aki esetleg 170-180-nak született vagy alatta, dögöljön meg, nem is férfi, hisz nem éri el az áhított 95 kilót. Jézusom..
2013. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindegyik veglet sz@r!

Az aranykozep a helyes.


[link]

2013. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam, leírjam-e a véleményem, mert az utóbbi időben sajna felszaladt pár kiló, ami elég lassan fogyogat rólam minden igyekezetem ellenére, úgyhogy jelenleg pont nem vagyok az a kifejezetten extrasovány, igaz kövér sem. Viszont világéletemben vékony voltam és mindig a nagyobb darab férfiak tetszettek, nem tehetek róla. Szerintem ez egyáltalán nem attól függ, hogy éppen kövérebbek, vagy soványabbak vagyunk, ez ízlés kérdése. A párom 90 kg és még azt sem bánnám, ha szedne fel egy kicsit. Azért persze van egy határ, ami felett már nekem sem tetszenek a súlyosabb egyéniségek.
2013. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!