Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek hozzá? (meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel még a nyáron volt egy "kalandom" és igazából nem gondoltam, hogy találkozunk még, de kiderült, hogy ugyanabban a koli épületben lakik, mint én és majd' mindennap látom és mitne mondjak plátóian belezúgtam. Ő persze köszön ha meglát, szóval biztos h emlékszik, de nem hiszem, h komolyabb érzéseket táplálna irántam, megahogy észrevettem nem vállalja az identitását szóval...hogy közeledjek felé? Lehet esélyem?

19/f


2013. dec. 18. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kedves előző, direkt oda is van írva zárójelben hogy meleg kérdés. Ha egy homofób köcsög vagy, minek kattintasz a kérdésre?
2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Kiálts rá az utcán,hogy jó volt veled dugni és szeretlek!Biztos a siker...
2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. 5 éve vállalom magam úgyhogy sajnálom, de a kis válaszod nem tette tönkre a lelki világom.

Elfelejtettem írni, hogy normális válaszokat szeretnék...

2013. dec. 18. 16:47
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért nyomtam rá mert zavarja a szemem ha ennek a fajnak bármilyen megnyílvánulását látom
2013. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Te is ellógtad a biosz órákat öregem?
2013. dec. 18. 17:12
 6/21 anonim ***** válasza:
nem gondolod,h csak egy olcsó numera voltál neki?
2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, épp ezért akarok közrledni felé és komolyabban megismerni. Nem várok el semmit sem tőle.
2013. dec. 18. 17:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg egy sörre... billiárdozni, vagy ilyesmi.

És ott térj majd a lényegre. Mivel a külvilág felé nem vállalja magát (ami normális dolog szerintem) olyan helyzetet kell teremteni, hogy csak haverkodásnak tűnjön, hogy elment veled, de mégis kettesben lehettek.


Ennek a 63%osnak meg elég keserves élete lehet, ha a másoké is fáj neki. :)

2013. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz. Igen, gondoltam már rá. Most lesz egy karácsonyi kolis buli és azt hiszem, ott majd beszélgetek vele.

A 64÷-osról meg csak annyit, hogy nem is sejtenéd mennyi hozzá hasonló éretlen alak van x"D

2013. dec. 18. 18:33
 10/21 anonim ***** válasza:
A leszbik is. Tegyük fel hogy két bűnronda csajról van szó.
2013. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!