Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan dolog vagy furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan dolog vagy furcsa dolog, hogy férfiként rengeteg nő van a barátzónámba?

Figyelt kérdés
Tudom jól általában ez a fogalom, hogy "friendzóna", barátzóna a nőknél van. De én férfiként viszonylag sok nőt tartok barátzónába. Egyetemen is csak én voltam fiú meg a munkahelyen is egyedüli fiú vagyok, így nagyon sok nő barátot szereztem és nagyon jól tudom, hogy ezek közül a nők közül nagyon sok akarna valamit tőlem, de én nem tudnék lefeküdni és kapcsolatba lenni velük, mert csak barátok és nem tudnék nőként tekinteni rájuk, pedig állítólag nagyon sok csinos jó nő van köztük.
2013. dec. 18. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te jó csajokra sem tudsz nőként tekinteni, akkor ott valami gebasz van.
2013. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki férfias, hogy rámászna az összes nőre szóval nem.
2013. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van jó lány barátom , néha jól jön de ő viszont többet akar. Nem megyek bele mert megromlana a barátság.
2013. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es Csak barátként tudok rá nézni. Volt már olyan nő akire nőként tudtam tekinteni, na ő lett a barátnőm. :)
2013. dec. 18. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfi barátaid is vannak? Milyen területen dolgozol? Barátnődet soha nem zavarta a 'sok nő körülötted'? (Bocs a faggatózásért.)


Ha a környezeted miatt alakult így, érthető. Sőt, az is sokszor előfordul, hogy egy művészlélek, nem verekedős, kocsikhoz/sporthoz nem nagyon értő hímneműt jobban befogadnak a nők. Attól még, hogy valaki nem keménykedik, nem feltétlen meleg. Bár tudnék ellenpéldát is mondani.


Viszont az számomra mindig fura, ha egy férfinak csak nőnemű barátai vannak, mert az olyan, mintha a saját neméhez egyáltalán nem tudna beilleszkedni. Én alapvetően nőként a nők barátságát keresem, de az ellenkező nemből is vannak barátaim.


Nem tudom, mennyire tértem el a tárgytól vagy hasznos volt-e egyáltalán a válaszom, csak a múltban eléggé érintett voltam a témában egy fiú miatt, ezért is foglalkoztat ez a dolog.

2013. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!