Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi zavarta? Ilyen kis dolog? Nem furcsa? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt. Tegnap elég furcsa dolgot írt nekem facebookon.Azt,hogyő nem szeret velem csókolózni,mert van egy kis bajszom..Eléggé kiakadtam még aznap leborotváltam(amit nem kellett volna). Azon gondolkodtam,hogy jó ötlet-e,hogy megmondta vagy nem? Örülök,hogy elmondja az igazat,de azért mégis ennyi zavarta???
2013. ápr. 6. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem jobb, hogy megmondta, mert így tudsz változtatni. Amúgy szemöldök csipesszel kiszedegetni hatásosabb. :)
2013. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát azért eléggé zavaró ha egy csajnak Csubakkát megszégyenítő bajsza van
2013. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most am komolyan felakadtál ezen?? Elmész másnem kozmetikushoz és legyantázza. Örulj neki h elmondta. Ez olyan dolog mint mikor a csaj mondja a pasinak h nemszereti a borostát, vagy h szörös a pasi hasa stb. van borotva és gyanta és kész:D
2013. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap elég furcsa dolgot írt nekem facebookon.Azt,hogyő nem szeret velem csókolózni,mert van egy kis bajszom."


Ezt Facebook-on írtaa??.....

Az ilyent suttogva 4szemközt illik csak...


Hát miért nem szemöldökcsipesszel szedted ki azt a pár szálat? Borostás leszel délutánra, hiába borotválod le mindennap...

Szerintem jó 5let, hogy elmondta, de hogy valaki emiatt ne szeressen csókolózni?!...

2013. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. a leborotválás nagyon rossz ötlet volt, de már mindegy. max gyanta, azzal kevesebb gondod lesz később.

2. eléggé bunkó stílusban adta elő, a 4 hónap után tisztelhetne annyira, hogy a szemedbe mondja élőben és kissé burkoltan, nem?


nekem egyszer azt tette szóvá a pasim, hogy nem friss mindig a leheletem, mikor randiztunk és úgy nem szeret megcsókolni. mondtam neki, hogy örülök, hogy te mindig otthonról jössz, de én a melóban nem fogok leállni fogat mosni, vagy annó még a suliba, hogy tökéletesen friss leheletem legyen. ő is bunkó volt. nem ezért lett vége, de azért ezt is hozzáadtam a többihez, ő annó msnen közölte velem, mert annyi gerinc nem volt benne, hogy élőben....

2013. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, hogy megmondta, mert így legalább nem tudnak kibeszélni a hátad mögött. A munkahelyemen is van egy bajszos csaj, de mi férfiak sokszor kibeszéltük, nem jó az ilyen. Veled ez nem fog megesni legalább, mint ami azzal a lánnyal.
2013. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. ápr. 6. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van bajszom, meg az államon pár szál szőr, ami nagyon zavar. szedem is rendszeresen, hogy a barátomnak még csak szembesülnie se kelljen ezzel.

elég nagy nyűg... amint megtehetem anyagilag, elmegyek majd végleges szőrtelenítésre. neked is ezt tudom ajánlani.

2013. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mint írták, ne borotváld, sokan gyantáztatják kozmetikusnál és ez nem gáz sztem, meg olcsó is biztos
2013. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ja de szerintem parasztság volt a gyerektől így. meg sztem nem is bajusz volt az, hanem csak ici pici kis ször, de vannnak szemetek, akik abban is belekötnek, ő is ilyen lehet
2013. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!