Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb a szereto vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb a szereto vagy a pasi?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, hogy jarjal valakivel vagy csak osszejarjal valakivel? Velemenyeket kernek...?!
2009. nov. 25. 14:55
 1/7 anonim válasza:
Ha igaz párod van, akkor a párjának lenni. Szeretőnek lenni izgalmas, bármi kisülhet belőle...
2009. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerető izgalmasabb szerintem,de azért a párkapcsolat az igazi,mert ott általában annyit kapsz,amennyit adsz.
2009. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ezen múlik!!!

Szeretőt akkor tart az ember, ha párkapcsolatban él és nem stimmel valami odahaza, vagy hiányzik az életéből az izgalom...

Ha csak úgy összejársz valakivel az egy idő után unalmas...

Nincs benne motiváció...Ez az üzletasszonyoknak és az üzletembereknek ajánlott, akiknek nincs ideje normális párkapcsolatot kialakítani, de a szexre szükségük van...

Elsődlegesen párt keress magadnak...Utána a Te dolgod...

Én speciel párkapcsolatban élek, de nem tartanék szeretőt, mert nem volna pofám megcsalni a páromat meg hát ugye szeretem is Őt...

2009. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kettő együtt! :)))
2009. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltam szerető,és nem vagyok rá büszke!

22/L

2009. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi az hogy valakivel? Egyáltalán nem mindegy ugyanis, hogy kivel! Van olyan ember, akinek szívesen lennék a szeretője, de sohasem a barátnője. És persze, ha szerelmes vagy, nem tusz csak a szeretője lenni valakinek...
2009. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

ERYKA VOK

MINDENKÉPPEN A BARÁTODDAL VAGY TÁRSADDAL FŐLEG HA VAN PASID. AZ MÁR MEGCSALÁSNAK SZÁMÍTANA . ÉN MARADOK A PASINÁL MÉG A VÉGÉN ÖSSZESZEDEK VALAMIT. ÉS HA IGAZÁN SZERELMES VAGY ILYEN ESZEDBE SEM JUT. ÉS HA Ő IS BELÉD. BÁR TUDOM A PASIKA FÉLRELÉPŐSEBBEK DE.... MI SZERETJÜK ŐKET EZ WAN

2009. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!