Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hátrány ismerkedésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány ismerkedésnél, hogy egy nagyon jómódú zsidó családból származom?

Figyelt kérdés
A II. kerületben lakom. De úgy kimozdulnék más fele is, de amint kiderül, hogy "ki vagyok", az átlag emberek máris elidegenedve érzik magukat. :/
2013. dec. 18. 19:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
ha jó csaj vagy akkor nálam nem gond :) amúgy mi tart vissza? odaláncoltak a második kerületbe?
2013. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Szerntem nem befojásolja.
2013. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok. :/

Nem nagyon mozdulok ki a megszokott köreimből, tudod, azonos társadalmi szintű emberekkel vagyok nap, mint nap.

2013. dec. 18. 20:03
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Addig örülj amíg velem nem találkozol.Gondolom a szüleid is becsületes kétkezi munkából szerezték a vagyonukat..
2013. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Rasszista megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.
2013. dec. 18. 20:05
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Achtung! Achtung! Juden! Granateeee
2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Én nem írtam rasszista megjegyzést.De viszont akkor a te kérdésed nem az?Rögtön kategorizálod magad!TE fej.
2013. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
a belvárosban nem hátrány. járj a szórakozóhelyekre
2013. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
nem lehet, h azért érzik így mert " átlag" embereknek tekinted őket?:D Nekem aztán semmi bajom azzal, ha vki zsidó, meg azzal, ha pénze van, de ha így beszél a többi emberről, meg magát Bunkónak állítja be azzal annál inkább..
2013. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Vannak akik utaljak a zsidokat, nyilvan ez kizaro ok. Viszont ezt nem szoktak hangoztatni ezert akkor valtoznak meg iranyodban, mikor kiderul hogy te zsido vagy. Ahogy rad nincs rairva, ugy rajuk sem, pedig lehet hogy akar jol ki is jonnetek egymassal.

A masik a kulonbseg a vagyoni helyzetben. Mas a hozzaallasod dolgokhoz, megengedhetsz magadnak dolgokat amit masok nem es ez akkor is zavaro lehet ha nem egy irigy emberrel hozott ossze a sors.

2013. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!