Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrány lehet? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány lehet? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm és még nem is csókolóztam meg hasonlók és ez hátrányt jelent abban hogy találjak valakit??
2013. szept. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne, senki nem találna párt és kihalt volna az emberiség. Mindenki szűzen kezdi, jó reggelt !
2013. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben nem, de kíváncsi lennék a korodra. :)
2013. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap töltöttem a 16-ot:/
2013. szept. 27. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyáltalán nem. Valahol el kell kezdeni, emiatt ne parázz :D
2013. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hátrány egyáltalán, olyannal ne is kezdj,aki szerint az!
2013. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem szerintem nem zavarna. Most aki tetszik, még neki sem volt barátnője, szerintem még nem is csókolózott, velem egyidős srác. Mégsem tántorítana el ez attól, hogy esetleg összejöjjek vele. Én sem tartom magam profinak (nem is ez lenne a célom), szóval nem zavarna.


19/L

2013. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!