Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Férfiak! Mi az oka annak, hogy mindent megteszek a páromért mégis elhodegül tőlem? Hogy tudnám visszahódítani? Azt mondja szeret, ez rendben, de vhogy mégse jó minden?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Étel-ital punci, sok-sok szex...

Ha ez nem használ, menjen...

Lehet, hogy csak kiégett...

Egy pár dolgot azért írhatnál a viselkedéséről és arról hogy Te hogyan viszonyulsz hozzá...

Pl.:Miért érzed, hogy elhidegül meg ilyenek...

Ez egy anonim weblap nem fogja megtudni senki, hogy ki írta...

2009. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Egyes nők úgy szokták kezdeni a pasijuktól való elhidegülést, hogy kitalálják hogy a pasi hidegült el tőlük.


Van ilyen is.


Másrészt igen fontos a kufircolás, a jó ételek és az hogy hagyják az embert néha békén. De persze ez csak egy része az összképnek!

2009. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kettő majom hülyeséget mondott.

egy lehetőség van:

-nem szeret, nem érdekled.


Ezen nem tudsz változtatni. de tehetsz egy próbát, amit én egyszer alkalmaztam: Vagyis én úgy szoktam, hogy kezdek szar*ni a fejére, semmi szex, semmi kényeztetés. Ha ekkor elkezd puncsolni, közeledni, akkor talán még akar valamit.

De legyél igazi rossz lány, ne hívogasd, szard le a fejét.


Ha így sem érdekled, akkor sorry, keress egy normális pasit, aki becsül és szeret.


Mert ez a bun*kó nem szeret.

L.25

2009. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Anyád a majom, hülye ringyó!
2009. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Feminista köcsög qrva!

A barátodat így akarod megtartani?!

Remélem egyedül élsz majd életed végéig...

lotyóóó

2009. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! kicsit elszállt a ló a témában. Én annyit mondanék, tapasztalatból, hogy két év után kb fogalmazhatunk úgy, hogy elhidegültem a barátnőmtől, feltűnt más, erre elmondtam neki, ezután nagyon elkezdett kepeszteni, tökéletes két hetünk volt, és emiatt még két szép évünk lett együtt, senki más nem érdekelt. Szóval igenis tudják értékelni a férfiak, ha nagyon látják egy nőn, hogy mennyire nagyon szeretné őket, ragaszkodik hozzájuk, tiszteli őket. Az a hozzáállás pedig, hogy egy nő leckéztesse csak a fiúkat, az kell nekik lehet, hogy szerinted célravezető, de biztos hogy nem szerelemből, tiszteletből fakad, igy hiába éred el vele a célod, ha eléred, Te sem leszel boldog, mert ez csak egy játszma, és nem belülről jön. Elismerem, hogy bizonyos helyzetekben már nem szabad megalázkodni, de véleményem szerint a megalázkodás sosem annak a szégyene, aki teszi, hanem azé, aki nem értékeli, visszaél vele.

Kérdezőnek: beszélgess vele sokat, vidd el egy üveg borral egy közeli dombra, folyópartra, beszélgessetek bármilyen komoly, nemkomoly témáról, akár erről is, hogy ezt érzed, és ha igy van igazán, kiderül, ha nem, csak Te tartasz tőle, akkor pedig megnyugtat, és figyel Rád egy kicsit jobban. Sok szerencsét!

2009. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hűha... most veszem csak észre, hogy csak egy hím...akkor dugj fel magadnak egy faxt:D


Bocsi kedves kérdező, sztem kérdezz rá. Ha őszintén tud válaszolni, tehát van indoka, akkor szeret.

Ha meg sunyizik, akkor ott vmi nem stimmel.

2009. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

16:46!

Ne haragudj, de Én egy olyan nővel, mint amilyen Te vagy, 10 percig nem tudnék együtt élni... Fröcsögsz, lefikázol mindenki, még azokat is akik meg sem érdemlik...Egy férfi nem feltétlenül azért hidegül el egy nőtől, mert már nem szereti...Nekem elég volt amit Te leírtál és jégcsapok kezdtek nőni a szívemen. Azt hiszed, hogy egyes egyedül csak neked jár törődés meg szeretet? Nem nekünk pasiknak is kijár...Nekünk is szükségünk van törődésre. A szex az fizikai kényszer, akárcsak az evés... Egy kiadós szeretkezés után pedig egy kiadós beszélgetéssel a legtöbb probléma orvosolható...De ezt neked hiába írom...

Neked a probléma orvoslása az, hogy le kell szarni a másikat...

2009. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is a beszélgetést ajánlottam....

A kérdést olvasd csak el! A kérdező azt kérdezte, hogy mindent megtesz érte, mégis hidegül! Na, itt nem valami nagy szerelem van. Egy ffi ha szeret valakit, az nem hidegül, főleg úgy, hogy a másik mindent megtesz érte. Te nem a kérdésre válaszoltál, én igen.


Nagyon sajnálom a kis jégcsapos szívecskédet, de itt nem a pina- ital-étel verzió segít.

Ez kb. olyan sértő, mintha neked az lenne a problémád, hogy a szerelmedért mindent megteszel, és ő hideg...és erre egy lány ezt írná: sok pénz és nyald ki a pi*náját és szolgáld ki.

2009. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ugy látom jól elvitatkoztok a "problémámon" Szóval, két éve vagyunk együtt, mindketten elváltunk, nagyon boldogok voltunk, csak a féltékenység a volt férjrmre, ez volt a gond, fél évig tudtam igy vele élni, elköltöztem, egy ideig hajtott, kért, de nem volt könnyü megbocsájtani, most különélünk már majd egy éve, és igen mindent megkap, finom kaját,jó sexet,azt mondja ezek velem a legjobbak,nem akar szakítani, de nem akar velem élni sem, Szóval mit akar? azt mondja szeret,de nem ugy mint rég, mindennap találkozunk,beszélgetünk is és kerestem egy párkapcsolati terapeutát is, ide még nem jött el velem. Szóóval Én ugy gondolom mindent megtettem, szeretem, de a bizonytalanság meg ez a se veled se nélküled nekem már nagyon nem megy,Ennyi röviden,Tanács?
2009. nov. 25. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!