Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmulik a szerelem attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmulik a szerelem attol még hosszú tavon müködhet egy kapcsolat? Vagy ennélkül sose lesz már jò?

Figyelt kérdés
A parommal 5 eve vagUnk egyutt ő már 29 én 22 tavkapcsolatnak indult de sikerult felkoltoznie pestre,életem legszebb időszaka volt..kb 1 éve bevalott nagy kínok áràn hogy neki elmult a szerelem irantam de ő nagyon szeret es velem akar lenni azota mar egyszer szünet is tartottunk de ő más lett érezni hogy elmult a szerelem nàla...en ugyanigy szeretem őt mint az első nap de mindig ott lyukadunk ki hogy keveset ad en meg 100% probalok mindent megtenni értünk nekem ő az igazi ugy erzem..de nem tudom lehet keves ha csak szeretjuk egyast de elobb utobb mindenkinel elmulik.nem ? lehet egy olyan dologhoz ragaszkodom ami mar nem lesz sose jo?

2013. dec. 19. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:

a szerelem mindig elmúlik.

főleg hogy a csávó már ilyen öreg hozzád képest.

nem fog ez már változni, v elfogadod v dobod.

2013. dec. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kezdeti rózsaszín köd a hormonok tombolásától van, elmúlik. Mindig, minden kapcsolatban.

A párkapcsolatokhoz fel kell nőni, azért bizony dolgozni kell (mindkét félnek), és nem csak a másiktól várni, hogy jó legyen. Az is fontos, hogy tisztában legyünk vele, mi a jó másiknak, és nem azt adni, amit mi gondolunk, amire mi vágyunk (mert lehet, hogy a másik másra vágyik). Ehhez kell az önismeret és a kommunikációs készség. Ha ezek hiányoznak, akkor a kapcsolat kiüresedik, megszokássá válik. Ha ő semmit nem tesz a kapcsolatért, akkor soha nem lesz jó, nem érett még meg rá (van, aki egész életében nem érik meg rá).

2013. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy valami szerelem kell egy kapcsolatba valamikor, mert ha el is múlik, vissza lehet rá gondolni, és még elő is jöhet később újult erővel. Ezzel tehát jók vagytok.

A szeretet pedig döntés kérdése is, annyiban, hogy mit adok a másiknak, hogyan bánok vele, stb.

Több lehetőség van: vagy szeret, és csak ennyit tud adni neked, vagy nem szeret, és kényszerűségből csak ennyire képes, hogy vele maradj.

Az is lehet, hogy nem a te szeretetnyelveden "szól" hozzád, ezért neked úgy tűnik, mintha nem szeretne már, pedig de. Ehhez olvassátok el Gary Chapman idevágó könyvét!

2013. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az is lehet, hogy nem a te szeretetnyelveden "szól" hozzád, ezért neked úgy tűnik, mintha nem szeretne már, pedig de. Ehhez olvassátok el Gary Chapman idevágó könyvét!"


Igen, de annak pont az a lényege, hogy meg kell tanulni a MÁSIK szeretetnyelvén kommunikálni. Mert sokan - kényelmesen - úgy értelmezik, hogy a másik félnek kellene érteni, ha én a saját szeretetnyelvemen kommunikálok. Pedig nem!

2013. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm...most még együtt vagyunk..
2013. dec. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!