Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A párommal az elmúlt pár hétben elég pocsék a szexuális életünk. Ő nem nagyon kezdeményez, ha én igen, akkor se mindig jön össze. Állítólag azért, mert egy projekt végén járnak és a belét is kidolgozza.

De tegnap amikor odamentem hozzá adni egy puszit, miközben a gép előtt ült este, furcsán gyorsan bezárt egy chatablakot. Ma reggel nem bírtam magammal, megnéztem. Egy csajjal beszélt, konkrétan a csaj találkozni akart, ő meg lemondta. De kb. 2 hete találkoztak beülni valahova - akkor nekem az mondta a párom, hogy a barátaival van. De előtte a csaj ilyet írt, h a szülei elmennek, szóval akár nála is lehetnek. De akkor beszéltem a párommal, és nem a csajnál volt, hanem tényleg egy kocsmában.

Előtte pár hónappal a csaj írt neki, hogy van, arra kapásból rólam írt, amire az volt a reakció, hogy sejtette.


Azt tudom, hogy előttem volt egy szexpartnere, akivel jóban voltak, de nem jártak. Szerintem ez az a csaj. Most azt írta neki a párom, hogy karácsony után ér csak rá.

Nem tudom, mit gondoljak. Nem egyértelmű, hogy bármi lett volna a csajjal, lehet hogy tényleg csak egy baráti sörözést hoztak össze. És ahogy megnéztem a beszélgetést, akkor zárta be az ablakot, miután elköszönt, szóval jó eséllyel csak én éreztem úgy, hogy pont mielőtt odamentem volna... de azért az ördög nem alszik.


Mit csináljak? Nekitámadni nem akarok, elismerni hogy beleolvastam a beszélgetésébe meg pláne. Afelé hajlok, hogy talán nem, de nem vagyok benne biztos és ez megőrjít!


2013. dec. 19. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsal, vagy meg akar csalni. Sajnálom...
2013. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez elég gyanús. Én megmondanám neki őszintén, hogy a viselkedése okot adott arra, hogy belenézz a beszélgetésbe (ami tegyük hozzá nem szép dolog, mondjuk akinek nincs rejtegetnivalója, azt szerintem nem is zavarja a dolog, de mind1), és magyarázza meg, hogy most mi van.

Sajnos ezt csak kommunikációval tudod kideríteni.


De egyébként az, hogy egy hét alatt nem kívánta a szexet még nem jelent semmit. Valószínűleg tényleg fáradt.


Drukkolok, hogy ne csaljon meg!

2013. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már többször volt, hogy felmerült bennem a gyanú. Az előző barátom ugyanis orrba-szájba csalt. És mindig mondtam neki, de mindig kiderült, hogy csak paranoiás voltam. Pl. annyit láttam, hogy megbeszélt egy csajjal találkát, erre kiderült hogy csak vett tőle valamit. Viszont az utolsó alkalomnál már nagyon kiakadt, hogy amiatt, hogy az exem ilyen volt, benne igazán bízhatnék, mert nem adott okot az ellenkezőjére. És ez alapvetően igaz is...
2013. dec. 19. 10:07
 4/5 anonim válasza:
Sajnos...szemmel láthatóan megcsal :S nagyon sajnálom. dobd ki a köcsögöt!
2013. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nyíltan annyit kérdeznék, hogy "Megcsalsz engem?". A reakcióból sok mindenre rá lehet jönni. Ez persze a kapcsolat mélységétől is függ. Ha azzal reagál, hogy értelmetlenül gyanúsítod, akkor mondd, hogy "ebből és ebből" gondolod, hogy megcsal. Ha szeret, valószínűleg megérti, hogy mért gyanakodsz és megpróbálna változtatni magán. De lehet, hogy csak okoskodom.
2013. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!