Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennétek olyasvalakivel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek olyasvalakivel aki szeret titeket, de te őt nem. És csak azért vagy vele hogy legyen valakid?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
emberek jelentős része így él.
2013. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ennél jobb egyedül is. Plusz ezzel csak kihasználnád a másikat, miközben te sem vagy boldog. Senkinek se lenne jó
2013. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én spec nem.
2013. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de velem szerintem így volt az exem.

Én soha nem csapnék be és tennék tönkre valakit. Szomorú, hogy manapság egyre többen kihasználják a másikat :(

2013. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ő sem lesz boldog, és te sem. Sakk matt!
2013. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet. Nem szeretek embereket megbántani, megvezetni, de főleg akkor nem, ha az a valaki még szeret is engem.
2013. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert én szeretek egyedül lenni. Nem vagyok kapcsolatpárti, és emiatt kényelmetlenül érezném magam. Úgy érezném, mintha megfojtanának a szabadságomtól, és kényszerből meg nem csinálnék semmit sem.

Meg alapból nem tudok vonzódni valakihez úgy, hogy nem vagyok szerelmes az illetőbe, ez már bebizonyosodott.

Viszont ha szerelmes vagyok, akkor egyáltalán nem érzem tehernek a kapcsolatot.

2013. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Akivel együtt vagyok, az meló (törődni kell vele, nem csak ágyban sajnos :D). Ilyet nem vállalok csak úgy bárkiért, mert kib***ottul lusta vagyok és túl önző is. Ahhoz meg túl jól nevelt, hogy szexuális segédeszköznek használjak egy húsvér embert.
2013. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem tenném meg, de velem már megtették... és nem jó.
2013. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám, csak nagyon rövid ideig. Mert ha nem szeretek valakit, akkor nem tudom elviselni a hülyeségeit, ami mindenkinek van.

De tényleg, ahogy írták már, a legtöbb ember így él.

2013. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!