Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátnőmmel, és összejöttem egy másik csajjal, az szakítás után egy idővel.. (Rossz kapcsolatunk volt), ám közölte exem, hogy terhes... Ekkor már együtt voltam a mostani barátnőmmel, akit nem akarok elveszíteni vele tényleg jó minden. Exem közben azt akarja, hogy szakítsak vele, különben nem veteti el, bár azt mondta, hogy egyébként sem... Mert nincs bele szólásom... Szüleim nem tudnak a kapcsolatunkról, mert kitennének itthonról, ha megtudnák, hogy velem jártam... Nem merem nekik elmondani, és barátnőmnek sem, mert félek, hogy elveszítem... Nincs bizonyíték, hogy én vagyok az apa, apasági tesztre pedig nincs pénz... Azonban azt mondja, hogy elfog vetélni. Egyszerűen nem tudok eligazodni az egészen.

Ilyenkor mit lehet tenni?


2013. dec. 13. 21:21
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

ez kérlek érzelmi zsarolás.

ha engedsz beszopod. mélyen. nagyon mélyen. egyre mélyebbre.


annyit teszel szépen, hogy nem érdekel az, hogy terhes vagy sem, elvetél vagy sem, megöli magát vagy sem, felkeres vagy sem. szakíts meg vele minden kapcsolatot, te tovább léptél van párod arra koncentrálj ne a múltra. a gyereket amíg nem veszed a nevedre nem a tied. apaságit meg majd ő csináltat ha annyira kell neki az eltartási segély vagymifene.

2013. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
gyerektartás ,de egyébként így igaz
2013. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát nem is biztos, hogy az enyém! Az a baj, hogy ő már felnőtt, én pedig még kiskorú vagyok. Tehát igazából, akkor hagyjam az egészet?
2013. dec. 13. 21:36
 4/11 anonim válasza:
Ha nem akarsz lelki nyomorékká válni és mindent elveszíteni akkor hagyjad.
2013. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jogilag sem tehet semmit? Mármint, ha megszüli, akkor nekem abból bajom gyakorlatilag nem lehet, mert nem érint, igaz?
2013. dec. 13. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csinál apasági tesztet, és azon kiderül, hogy a tiéd, akkor fizetned kell majd a gyerektartást. Ha most nincs jövedelmed, akkor az állam megelőlegezi, és amint lesz fizud, azonnal behajtják, letiltják belőle.

Szóval amíg nincs teszt, addig bizonytalan az egész.

2013. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha csináltat, akkor kötelező elfogadnom.
2013. dec. 14. 09:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2013. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.:)
2013. dec. 14. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Pogonegyszeru : ha te kiskoru vagy zsarolhatod ot kiskoru zexualis bantalmazasa miatt. Azonnal befogja a csoret !
2013. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!