Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyenkor mit gondolnátok a párotokról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet 1 hónapja jöttem össze a munkahelyemen az egyik (fejlesztőmérnök) irodista leányzóval (28).

Én gépbeállító vagyok betanított beosztottként.


Ma nagyon elfogott egy kisebbségi komplexus. Valami főnököket vezetett körbe az üzembe mosolyogva és az egyik gépből kifolyt épp a trutyi. Aztán le kellett hasalnom a gép alá és azt az olajos szennyeződést el kellett takarítanom és pont ott sétáltak el mellettem. Mind 2 kezem úszott a lében.

Én este 10-kor végeztem ő meg már délután 4-kor hazament. Azóta nem beszéltünk és nem is tudom most ezek után mit gondol.

Szerintetek tárgyaljak erről vele? Vagy hülyeség hogy ilyesmi engem zavar?

Ti mit gondolnátok hasonló szituban a párotokról, mikor ilyen öltönyösökkel lógnátok?

26 F



2013. dec. 12. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Te nem kerested?

Mert szerintem ennyiért még nem kéne eltávolodnia.

2013. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én nem kerestem, mert zavar a dolog. Ilyenkor már rég aludhat is, nem szoktuk ilyenkor keresni egymást. Ő meg tudja, hogy délutános voltam.
2013. dec. 12. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel tudnám, milyen munkakörben vagy, engem nem zavarna.
2013. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ezért húzós a munkahelyi kapcsolat többek között. de nem hinném,hogy munkáról kéne beszélgetni.

Neki ez a dolga,neked meg nem.egyikőtök sem ér kevesebbet a másiknál.és mikor összejöttetek,akkor is tudta,hogy nem Te vagy a miniszter.

2013. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztában van vele,hogy mi a munkád. Nem hiszem,hogy ez probléma lenne!
2013. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a probléma? A nő nem tudja, hogy ez a munkád? Vagy Te szégyenled a munkád? Miről kellene tárgyalni?
2013. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig is tudta hogy ez a melod. nem ezen fog mulni nyugi:) nem is kell szóba hozni, dolgoztál, ennyi.
2013. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Inkább én jöttem zavarba. És úgy tett mintha nem ismerne mikor úsztam az olajba. :S

Igen, tudja, hogy ez a munkám nagyon jól tudja mit dolgozok.

2013. dec. 12. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább becsülendő, ha valaki nem fél bepiszkolni a kezét. Ha a páromnak ez a munkája, hát ez, nem szégyellem, és ő se tegye.
2013. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ,mivel munkahely,akkor sem kellett,hogy a nyakadba boruljon,ha egyedül volt és nem mások társaságában.
2013. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!