Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy csak a pénze miatt van vele? Tényleg sok ilyen nő van?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki főleg az apja révén baromi gazdag. Úgy tudom még régebben abba a 100 leggazdagabb emberek listájába is benne volt a családjuk. A barátom kis félénk elég csúnya nagyon kövér fiú és most összejött egy igazi bomba csajjal. A barátom szerint nem a pénze miatt van vele. Én is beszéltem ezzel a lánnyal és nekem se tűnt pénzéhes nőnek. Ilyen kis kedves közvetlen aranyos lány.

Mit csináljak, lehet mégis a pénzre megy?


2013. dec. 19. 18:53
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
ha a pénzre menne a lány nyilván nem mondaná meg senkinek.. és megjátszaná magát. Lehet
2013. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem. És természetesen vannak ilyen nők, főleg itt Magyarországon.
2013. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, ne vonj le így következtetéseket, hogy nem ismered. A barátod biztos jobban ismeri, de ha BIZTOS jeleket látnál, hogy csak lehúzza a csaj, akkor figyelmeztesd a barátodat. Addig viszont ne szólj bele, lehet, hogy jószándékú, és csak tönkretennéd a kapcsokatukat (vagy a tiéteket a barátoddal).
2013. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egy bomba csaj nem találna magának egy jóképű faszit? Én is látom facebookon a párokat, hájas srác szőke, szép lánnyal, persze a srác családja gazdag, csak mosolygok rajtuk. Egyébként attól még, hogy a pénze miatt van a sráccal, nem biztos, hogy le akarja húzni drága ajándékokkal, stb. De az 100 %, hogy a gondtalan jövő fontos érv volt, amikor összejött a sráccal.
2013. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!