Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tortenik minden este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik minden este ugyaugy?

Figyelt kérdés
Ferjem hazaer este 8 korul, azonnal vacsorazunk es mar irany a laptop...En elmosogatok, a lakas mar csillog/villog, utana hozzabujok, puszilgatom, olelgetem, de nem kapcsolna ki a gepet. Pedig minden nap egyedul vagyok es ugy hianyzik az olelese. Es a napokban mar nem birtam visszatartani a konnyeimet sem emiatt. Kerdezi mi a baj, mit tehetne ertem, segiteni akar. Azt akarja boldog legyek. Amugy meg nagyon szeret es kedves. A gep mellol felkel ejfel utan es amikor agyba bujunk, azt mondja o nagyon faradt. Nagyon rosszul esik ez nekem naprol napra. Nem ertem, ha faradt akkor miert nem kapcsolja ki a gepet, miutan megnezte a legfontosabbakat. Unatkozom minden este, mert nem szeretek tv t nezni sem. Mit tegyek?
2013. dec. 19. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám.
2013. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sulek Péter ***** válasza:
sztem az lenne a legjobb megoldás,hogy megbeszéld vele ezt amit így leírtál :) hogy ne gépezzen annyit és foglalkozzon veled legalább néha-néha, ha pedig nem változik állj a talpadra és közöld vele keresel mást, ha ezek után sem változik és a helyedben ott hagynám sztem találsz normálisabbat. de ez csak az én véleményem :)
2013. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En elvaltam,ugy latszik az exem teged vett el.

Nekem azt mondta, azert csinalja mert nincs mas szorakozasa,ami nagyon carul esett.

Az volt a gond, hogy interneten chatelve ferfinak erezte magat, velem meg nem. Es mar nagyon kihuloben volt a kapcsolatunk.

Probalj meg rajonni, hogy mi az ami hianyzik neki, es olvass utana az internetfuggosegnek es a kezelesi modoknak. Letezik!

2013. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért egy házasságot csak ne bontsunk már fel a gépezés miatt...

Tényleg el kellene vele beszélgetned szóval amikor sírdogálsz és odamegy akkor miért nem mondod el neki azt amit ide leírtál? Biztos igyekezne tenni valamit az ügy érdekében. Mellesleg olyankor a gépen mit csinál, szex milyen gyakori?

2013. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem viccből: tépd le a nadrágját és kapd be a farkát.

Garantált a siker és abbahagyja a gépezést.

2013. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hangsulyozom nem a valast favorizalom, de ez a fajta gepezes megront mindent!

Legalabb is az en esetemben igy volt.

Szoval most tegyel ellene kerdezo, amig meg nem teljesen keso. beszelj vele,szervezz programot, az elcsabitas se rossz otlet. csak csinalj valamit

2013. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Mutasd meg neki ezt a kérdést, így ahogy van! Ha ő nem tesz valamit ezek után se, akkor mi sem tudunk.
2013. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

otodik valaszolo, probalkoztam mar en hasonloval is, es kezdemenyeztem a szeretkezest. Semmi valtozas, csak a gep.

A gepen hireket olvas tobb helyen, bekapcsolja skypeot es beszel a baratjaval aki eppen ott van, //tegnap 80 percet beszeltek// majd a facebookjat nezi es az aznapi osszes videot ami ott van. Meg az email jeit.

2013. dec. 19. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy játszma, valami más oka van ennek, pontosan azért gépel mert nem akar veled szeretkezni, vagy egyszerűen csak lenni, vagy nem szeret, vagy csupán van valami baja szellemileg amit nem mer elmondani, vagy ő benne sem tudatosult még :)
2013. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon szeret es en is imadom ot. Annyira szeretem es annyira hianyzik amikor nincs velem, h. a ruhait is megpuszilom ami eppen kezembe jut. O is tudom szeret es kedveskedik mindennel, mert sokszor hoz nekem valamit amit tudja h. szeretek. Tudja es mondom is neki, meg kezdemenyezem a szeretkezest is, de valami miatt sokszor nem akarja. Tudom nincs senkije rajtam kivul, de en olyan feltekeny vagyok mert nem akarom elvesziteni. Igen beszelni fogok vele, es elmondom neki h. nagyon bant h. orakig a gep elott ul.
2013. dec. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!