Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem dohányzó a dohányzóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzó a dohányzóval tartós párkapcsolatot tarthat fent?

Figyelt kérdés
Már több,mint egy éve együtt vagyunk a párommal, mikor összejöttünk tudtam,hogy dohányzik mégis mostanra már napról napra egyre nehezebben viselem. Szó szerint hányingerem van a szagától ,amit órák múlva is érzek. Említettem neki, de tudom, ezzel semmire sem megyek. Nem is akarom ezzel idegesíteni,amíg ő nem akar úgyse fog leszokni. Attól tartok sosem fogom megszokni, mind az alkohol mind a cigi egyszerűen taszít és undort vált ki belőlem. Tapasztalatok? Meglátások? Lesz ez jobb?

2013. dec. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tarthat. A szüleim 30 éve házasok, apukám az elejétől fogva dohányzik, anyukám meg még nem nagyon bírja a cigifüstöt sem. Apukám kint dohányzik, vagy nyitott ablak mellet. De te érzed, hogy neked ez mennyire kizáró ok.
2013. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak kifogást keresel hogy otthagyd.
2013. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, de volt már lány, aki letette miattam. Vagyis, azért, hogy együtt maradjunk, mert szakítottam vele akkor. Nyolc év után, amikor szakítottunk, visszaszokott és még durvábbra vette. Volt olyan barátnőm, aki "engedélyt kért" buliban egy-egy szálra és máskor előttem nem gyújtott rá. Vannak barátaim, párok, akik egyik dohányzik, másik nem. Lassan mindenki leteszi. Talán nem mindenki.
2013. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-3. válaszoló: Valóban az én családomban is van ilyen, de sokat veszekednek miatta, ahogy látom. Én ezt szeretném elkerülni, nem akarok egy idegesítő hárpia lenni,mert nem érdemli ,de valahogyan szeretném rávezetni,hogy nem tesz jót az egészségének, semmi jó nincs benne ,de ne is érezze kényszeresnek.

2. válaszoló: Sokkal jobban szeretem annál,minthogy a cigit hozzam kifogásul a szakításhoz, de mivel gőzöd sincs róla, nem is értheted, csak azt nem tudom,hogy miért írtál ide..

2013. dec. 19. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, ez nem lehet akadály
2013. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nálunk nincs sok veszekedés miatta. Egyszer-kétszer hallottam, hogy anyukám rászólt apukámra, mert elfelejtkezett magáról és bent gyújtott rá és már egy jó ideje bent füstölgött. :)

Rávenni a leszokásra meg csak úgy tudsz valakit, ha ő is akarja, kényszeríteni nem tudod.

2013. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valaki ablaknál dohányzik, a szája ugyanolyan szagú marad. Sőt az ablak a tüdejét sem védi meg.
2013. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 eve elunk egyutt, es en nem dohanyzom, az elettarsam pedig igen. Mivel csakis kint , vagy a konyhaban dohanyzik az elszivonal, igy annyira nem zavar. Regebben en is dohanyoztam, de leszoktam. Igy megertem, hogy fuggo, es bar a kapcsolatunk elejen akartam, hogy szokjon le, mar reg nem foglalkozom ezzel.
2013. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!