Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk nagyrésze miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nagyrésze miért nem akar párkapcsolatot egy olyan lánnyal aki sok fiúval volt?

Figyelt kérdés
Mit éreznek olyankor ami vissza tántorítja őket?
2013. nov. 26. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végig kell gondolni hogy könnyűvérű vagy egyszerűen egy főnyeremény nem csak testileg. De akkor nem engedi el a barátja...
2013. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok f_asz gondolata ami átjárta a lány lyukait.
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valószínüleg ha sok fiúval volt akkor könnyen adja magát, viszont barátnőnek nem olyat akarnak aki bárkinek odaadja magát, ha csak dugni akar valaki jó az ilyen lány, de komoly kapcsolatra kevésbé ez az ideál
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyobb a megcsalás esélye érzet + nem jó érzés sokadiknak lenni.
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha megismerném annyira, hogy megbízzak benne, akkor simán összejönnék egy ilyen lánnyal is. 21/F
2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

- Félelem hogy nem leszel olyan jó neki mint a többi volt.

- Valamilyen megmagyarázhatatlan érzés miatt, igénytelennek tűnik.

- Senki nem akar vizes törölközővel törölközni fürdés után.


Jelzem, én nem vagyok ilyen helyzetben, és nem is akarok, scak ez a 3 dolog jutott eszembe

2013. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm (fiú) elmondása szerint a legsz*rabb "típusú" szerelmi bánat az amikor mások pakolják azt akibe szerelmes... Szegény mindig ilyenekbe zúg bele.
2013. nov. 26. 19:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Én akartam. Rövid távra sikerült is egy párt alkotnunk, de ennyi volt. Régen könnyen bízott, sokan átbaszták, bennem nem bízott pedig sosem basztam volna át. Így vége lett. A sok pasi tönkretette érzelmileg. Ezek után 2x is meggondolom, hogy kezdjek e ilyen lánnyal.

Ha meg azért volt sok pasival mert neki csak a szex kell, akkor nem kapcsolatot keres, csak élvezetet. Arra meg nem lehet kapcsolatot építeni.

Részemről ezért.

22/F

2013. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem megbízható, kihasznált...
2013. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na...hány fiúval voltál és most hány éves vagy?
2013. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!