Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hátrány rengeteg lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány rengeteg lánynál, hogy több éve űzök küzdősportot?

Figyelt kérdés
Szerintem százszor több értelme van mint az agyatlan focinak..

2013. dec. 20. 06:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
gondolom azért mert a foci a "menő"..
2013. dec. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg éppen hogy előny...legalábbis nálam

A férfi dolga hogy megvédje a nőt. Igazából nem az a kérdés hogy bejönne-e a dolog hanem hogy lenne-e a srácnak bátorsága cselekedni ha úgy hozná a sors.

2013. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2.válaszoló, igazad van.de az is megtud védeni valakit aki pl focizik:)
2013. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Focista hogyan is tudná megvédeni? Max. elfut..
2013. dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
miért aki focizik az nem lehet olyan fizikai állapotban amilyennek egy pasinak lennie kéne? vagy nincs bátorsága?
2013. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elönynek elöny.. nincs benne semmi rossz. De a 2. válaszolónak: a tudását nem használhatja úgysem versenyen kívül más ember ellen.
2013. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Túl sok időt vesz el az edzés... Persze ha komolyan űzöd...igaz eza focira is...

Nincsen azzal bajom, ha a párom sportol, sőt szeretem, főleg az eredményét:), de zavar, ha fix edzések vannak,nhogyha program van, akkor sem lehet áttenni...stb

Unokatesóm kapcsolata ér ment rá, pedig a srác ott focizik...

Vasárnap semmit nem lehettt csinalni, mert délelőtt focimeccs, szombaton sem, mert vasarnap focimeccs..

A héten ezen felül még 5 nap ezzel telt, mert edző is volt a srác..

Igaz 5 évig húzták a kapcsolatot...de erre ment rá....

Mindig mindennéz fontosabb volt a foci..leginkább a barátnőjénél..

2013. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. :)

Én a focistákat utálom, mivel a többségük agyilag zokni. A focihoz nem kell sok ész.

2013. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ASOT ***** válasza:
Szerintem meg az a lényeg, hogy valamit sportoljanak az emberek, úgy is sokat ül bent mindenki.
2013. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a sok kötött program miatt, vagy attól félnek, hogy egy agresszív állat vagy, nem tudom.
2013. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!