Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hátrány rengeteg lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány rengeteg lánynál, hogy több éve űzök küzdősportot?

Figyelt kérdés
Szerintem százszor több értelme van mint az agyatlan focinak..

2013. dec. 20. 06:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mer még a végén megszokásból felénk legyinteszxD nálam előny=)
2013. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is előny,legalábbis nekem bejön

18/L

2013. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert a küzdősporthoz aztán sok ész kell.
2013. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Több, mint a focihoz
2013. dec. 20. 15:12
 15/18 anonim ***** válasza:

Én imádnám és büszke lennék rá,ha még jó is benne:) 22L

Mit sportolsz?

2013. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én még olyan csajt nem láttam, akinél ez hátrány lett volna. Ellenben vannak pasik, akik imádnak keménykedni azzal, hogy küzdősportot űznek. Ez már inkább akadály. Döntsd el, te ide tartozol e.


Amúgy így első ránézésre rettentő nyitott és intelligens embernek tűnsz, ahogy egyik sportot öncélúan a másik fölé helyezed. Semmivel sem kell több ész egy küzdősporthoz, mint a futballhoz, és a foci igenis észjáték.


Így első ránézésre gondolom, te is abba a kategóriába tartozol, aki olyan felszínesen áll a sportokhoz, hogy a focit a fetrengő játékosok alapján ítéli meg, és lenézi a sportágat egyetlen beleivódott szarság miatt, és úgy gondolja, hogy a focisták mind kinyalt kis puncik. Igazából ez annyira sötét felfogásra vall, hogy inkább nem is kommentálom...

2013. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem is kommentálod, de mégis kommentálod. Wat? :D

Amúgy kick-box

2013. dec. 20. 15:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Módosítok: bővebben nem kommentálom ;).
2013. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!