Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nö fél kicsit a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nö fél kicsit a barátjától/férjétöl, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy nagyon rossz kapcsolatom (az akkori barátom megpróbált megeröszakolni), egy másik pedig a vége felé ment tönkre (megütött kicsit, mert sírtam).

Apukám is ilyen jellem. Ö nem csak akkor üt, ha elfogynak az ész ér ek, hanem azonnal, érvek helyett, akár ok nélkül is.

A jelenlegi barátom nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, sosem bántott. Elmondása szerint eszébe sem jutna kezetemelni egy nöre.

Mégis nèha félek, hogy elrontok valamit, és nem lesz hozzám türelme.


2013. dec. 20. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális...


20 éve vagyok férjnél, soha egyetlen percre sem féltem a férjemtől...


Egyszer emelt volna rám kezet, már nem lenne a férjem...

2013. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előbb utóbb mindenkinek eljár a keze.


hány éves vagy?

2013. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Uhh szegény, neked is jutott a "jóból". Légy bátor és bízz! Noha tudom, hogy ez nagyon nehéz lesz.
2013. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetett könnyű 'múltad'.:/

De, ha már a kérdésre kéne válaszolni, akkor szerintem nem félnek. Én legalábbis nem félek. Sajnálom, semmi értelmeset nem tudok hozzá fűzni. :DD

2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2013. dec. 20. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:

az még bőven elmegy.

majd elfelejted

2013. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt adta neked a sors még olvasni is rossz volt, de megnyugodhatsz egy normális pasi sosem fog rád kezet emelni sem megfenyegetni ilyemivel, és ha minden jól megy kifogtál egy ilyet.

Én egyébként nem vagyok egy aranyember csináltam már ezt azt és nemnagyon akadtam fenn rajtuk de ha egy nőt megütnék azzal biztos nem tudnék elszámolni magammal... Szerencsére még a közelébe sem jártam sose.

Úgyhogy nyugii vaan :)

2013. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
semmiképp nem normális
2013. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ami veled történik az teljesen normális. Na nem ez a bántalmazós rész, hanem az, hogy utána automatikusnak veszed, hogy az normális ha egy férfi bánt. Ez viszont nagyon nagy gond. Egy igazi férfi soha nem bánt egy nőt és nem normális, hogy félsz a barátodtól. Én soha egyetlen pillanatra sem féltem a barátomtól és hidd el, így van jól. Úgy tűnik, hogy most végre sikerült kifogni egy olyan férfit, aki jobban illik hozzád. Nekem úgy tűnik, hogy elég kevésre tartod magad, szerintem el kéne menned egy szakemberhez, hogy végre észrevedd, hogy ez így nincs jól és hogy helyrerakják az önbizalmad.
2013. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, és még annyit, hogy nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokat kellett átélned és remélem, hogy hamarosan rájössz, hogy te ennél többet érdemelsz! Előző voltam
2013. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!