Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, normalis reakcio egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Ferfiak, normalis reakcio egy ferfinal, ha egy szeretoi (csak szexualis jellegu) kapcsolatban a ferfi szex utan nem vagyik a no csokjara es simogatasara?

Figyelt kérdés
ugy ertem ez azt jelenti,hogy csak jatekszernek tekinti a not,es semmifele erzesei nincsenek iranta,megcsak nem is kedveli.
2013. dec. 20. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
mi másnak te sügér
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A Szex nem jó érzések nélkül, legalább kedvelnie kéne a nőt..
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lépj már túl rajta!
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, naná
2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezért is hívják ezt szeretői (csak szexuális jellegű) kapcsolatnak
2013. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sügér csak NŐ!és mint ilyennek szokatlanok az érzelmetlen kapcsolatok.Nekünk a szexhez gyengédség kell.Utàna is!!
2013. dec. 20. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha érzelem kell, ne szeretőd legyen, hanem barátod! :)
2013. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyengédséget és aktus utáni csókokat és simogatásokat senki ne várjon el egy szexkapcsolatban!

A szexkapcsolat a szexről szól. Ami a szexet követi, mármint a gyengédség, az egy rendes kapcsolatban lehet része magának a kapcsolatnak. Egy szexkapcsolatban nem kell együtt járnia ezzel.

Amennyiben te ezzel nem éred be, akkor felesleges szexkapcsolatba bonyolódnod.

2013. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többséggel, elvileg tudhattad, mibe mész bele.
2013. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Szex után én aludni szoktam basszus...
2020. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!