Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátom elektromos cigizik. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Nincs neki, viszont nagyon egy züllött baráti társasága van, ahol keményen cigiznek s isznak is.Ő az igazit Még nem próbálta elmondása szerint, de nagyon rákapott. Azzal dicsekedett nekem,hogy a kocsiba múltkor olyan füstöt csinált,hogy nem láttak.

Azt elfogadtam,hogy minden hétvégén kocsmába megy a haverokkal,ott iszik is stb gondolom erre a fiúknak szükségük van, de ez a tudat nem hagy nyugodni. Mikor hívta az egyik havert, hogy hétvégén kocsmázzanak, rákötötte,hogy aztán ne felejtse otthon az e-cigit-.-

Hülye vagyok,hogy zavar?

Titeket nem zavarna?

Nem vagyok híve ezeknek a 'rosszfiús' dolgoknak, akik mindennel felvágnak és menőznek,őt sem ilyennek ismertem meg://


2013. dec. 20. 21:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2.sor a 'nagyon rákapott' kifejezést úgy értem,hogy az e-cigire.
2013. dec. 20. 21:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Félreismerted. Ennyi.
2013. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elektromos cigi nem káros, de leszokáshoz használják, nem menőzésre
2013. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted
2013. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
e-cigivel nem is lehet befüstölni :D
2013. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, az nem zavar, ha iszik, de zavar, ha cigizik? Sőt, e-cigizik... Igazad van, hogy nem kéne, csak nem látom a logikád.
2013. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, mert hallottam sokaktól, hogy nekik szükségük van a haverokkal kocsmázni, s ha egy lány ezt tiltani próbálja elkönyvelik házisárkánynak,így ezzel nem bajlódok vele.

De ezt valamiért nem tudom megemészteni.

De, füstölnek vele,láttam én is őt egyszer, de legtöbbször csak dicsekedik vele és menőzésre használja.

2013. dec. 20. 21:56
 8/12 tevetke ***** válasza:
Kedves kérdező! Át lettél b @szva, a barátod igazi cigit szív...
2013. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez biztos? Nem értek hozzá,hogyan működnek, de nekem ő aztzmondta!

Egyszer láttam olyat nála, azthiszem kék színű műanyag volt kívül, de füstölt is,ő is aztán fújta a szájából ki.

Lehet, olyanban is a rendes cigi volt akkor?

2013. dec. 20. 22:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem maradhat pl autóban utána füst jellegű valami, mint mondta?
2013. dec. 20. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!