Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez nagy hátrány? 18/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nagy hátrány? 18/l

Figyelt kérdés

Szóval, felszedtem pár kilót, és jobban érzem így magam a bőrömben. Viszont többen is ingatták a fejüket, hogy nem lesz ez így jó. Sosem voltam sovány, és most sem vagyok kövér (162cm/60kg). Egyszerűen magabiztosabb vagyok, kellemesebb így. Szeretnék majd kapcsolatot, a kérdés: nagy hátrány, hogy nem akarok változtatni, mikor többen is noszogatnak érte? Bárki bármit mond, a külső is rájátszik egy kapcsolatra, ezért félek kicsit.

(Persze többet nem akarok felszedni, és rendszeres mozgást végzek, de nem fogyás céljából.)

Köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 20. 22:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed jól magad,maradj ilyen. Hidd el sokkal vonzóbb egy olyan lány aki elégedett magával(mint te) mint egy olyan aki mindig azért nyafog hogy ez meg az nem jó rajta,és nem tudja felfogni ha egy fiú vele van az azért van mert ahogy van úgy tökéletes :)
2013. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Jobb a minimálisan husis punci, mint ha porzik a csontozatod.
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Küldj képet és többet tudok segíteni. Egyébként nem hátrány egyáltalán.
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

szerintem ne változtass magadon, mindig magadnak felelj meg, elsőre és utoljára másoknak.


küldesz képet magadról, szívesen ismerkednék veled ha szeretnéd.

21f budapesti vagyok.

2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel,ha tetszik akkor tetszik és kész úgy ahogyan van.Bár az teljesen mindegy nekem ki tetszik,te sem állnál szóba velem,ahogyan az összes többi nő sem...
2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen alakom van kb, és meg vagyok vele elégedve. ha valakinek nem tetszik,ott az ajtó,nem tetszhetek mindenkinek:D
2013. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ekicsir, most jöttem rá, hogy te a Ricsike vagy másik reggel.. :D
2013. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
jéé tényleg ,tiszta ötletes név:DD:)
2013. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Beindult a csajozás uraim?... :)

Nagyon brutális ilyen téren ez az oldal... mindenféle technikát bevetnek. Egyik sajnáltatja magát,másik bókol,harmadik pedig benyomja a "nagymenő" dumát... )

Kedves kérdező,látod semmi baj ezzel a súllyal,kapásból mennyi pasi jelölt van :)

2013. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jééé...még 1 sólyomszemű, rókafűlő, farkasszaglású felhasználó.
2013. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!