Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek elsőre sikerült orgazmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek elsőre sikerült orgazmust okozni?

Figyelt kérdés
barátnőm még szűz és még én is :) hamarosan szeretnénk, hogy megtörténjen de egy nagyon nagy kétely akadt bennem .Mi van akkor ha nem tudok orgazmus okozni, olvastam ,hogy elsőnek nem biztos hogy lesz neki mert lehet fájni fog :) de mi van ha 3-4 együtt létnél se sikerül? hogy tudom ezt megoldani .Előre is köszönöm a válaszaitokat és hogy veletek ez hogy van/vólt 18/F
2013. dec. 21. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elso alkalommal a csajnak nem volt ideje az orgazmusra az a kb ket perc alatt. Az elejen ismerkedni kell a masik testevel, megtalalni a pozt amit a legjobban elvez es abban lesz lehetoseged. Es ne parazzatok ra az elejen, mert akkor csak meg rosszabb lesz.
2013. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Sot sokadjara sem. Es nagyon sokadjara sem.

De Vele - akivel most vagyok - anelkul is nagyon jo volt. O odafigyelt ram, es meg is lett az eredmenye, vele volt az elso orgazmusom, es azota szinte mindig van, es neha olyanokat elvezek hogy majd megfulladok es az agyam elszall :)

2013. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párom is szűz volt, én is, nekem lett orgazmusom az első alkalommal is, kb. fél órás menet volt. Nekem is fájt az első fél percben, véreztem is, de aztán meg nagyon jó volt.

Mi a titka? Én is ismerem a saját testem és ő is. Magabiztos volt, biztonságban éreztem magam a kezei között, pedig szűz volt. Azóta csak jobb lett. Eleinte mindig csak egy orgazmusom volt, aztán rájöttünk, hogyan tud nekem többet is okozni. :) 19L 21F


Ne görcsölj rá, elég lesz a lánynak izgulni. Remélem, előtte sokáig pettingeltetek. :)

2013. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ladislavdeal ***** válasza:
Párodat elôször kényeztesd,elôjákék meg hasonlókkal játszál el vele,hogy közelebb vidd,elsôre a párommal mink sem találtuk el a megfelelô ritmust/pózt,fontos még ezenkivül a póz is,illetve a beizgultságotok mértéke is,annyi dologtól függenek ezek,hogy meg sem lehet számolni,elsôre nekünk se ment tökéletesen,de már párszor megesett hogy pontosan ugtyanakkor mentünk el 18/F
2013. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!