Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lánybarátom, elég szoros közöttünk a barátság sok-sok éve. Ő most 3 éve együtt van a pasijával, nekem most épp nincs senkim. Aztán valami történhetett kettejük között, mert nemrég felhivott egy nő aki a pasija rokonaként mutatkozott be és azt mondta, hogy azonnal tünjek el a lánybarátom és pasija életéből mert veszélyeztetem a kapcsolatukat és nekem úgyis csak az a célom, hogy ők szétmenjenek, mert nincs olyan, hogy fiu lány barátság. És megfenyegetett ha erről a telefonbeszélgetésről szólok a csajnak, akkor nagyon megjárom, szépen kopjak le csendben, ha a csaj fel akarja venni velem a kapcsolatot (telefonál, mailezik) akkor ne reagáljak rá.


Ez most mi akar lenni én az egészet nem értem. Ez nem nyílt fenyegetés amúgy is?


2013. dec. 21. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom rejtett szám volt,de amúgy ilyen esetben szerintem tehető feljelentés is. De lehet tévedek.


Ha annyira jó a barátság akkor tuti szólnék neki.


Illetve gondolkozz,hogy a hang nem-e ismerős,nem-e hallottad már

2013. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rejtett szám volt és a hang nem volt ismerős. De nem is az a lényeg, hogy tegyek-e feljelentést, hanem hogy mit tanácsoltok tényleg kiszálljak-e az "életükből" vagy mintha mi se történt volna? Max ha mégegyszer jön telefon akkor szólok a csajnak.
2013. dec. 21. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:
én is szólnék...
2013. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk nem is értem az egészet, úgy ért az egész, mint derült égből a villámcsapás. Attól félek ha szólok a csajnak nem fog hinni nekem, mert piedászálon hordozza a pasiját, körülötte forog a világ, és kívülről szemlélve tök jól megvannak, de engem ez egyáltalán nem zavar.
2013. dec. 21. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:

nem biztos, h a pasija volt, lehet a pasi haverja, tesója, akinek panaszkodott a pasi...

ne is ezt mond, hanem az igazat, hogy kaptál egy rejtett számról egy ilyen hívást..

2013. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos NEM a pasi volt, mert nő telefonált, de azt nem tudom hogy ki és miért panaszkodott, miért lettem hirtelen útba...
2013. dec. 21. 11:41
 7/12 tevetke ***** válasza:
100%

Én tuti szólnék a lánynak. Esetleg előtte puhatolóznék finoman, hogy a barátjának van-e valami baja velem (vagyis veled), szóba szokott-e jönni a barátságotok, nem lehet-e, hogy zavarja, hogy jóban vagytok, féltékeny-e vagy ilyesmi... de mindenképp szólnék erről...

25N

2013. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6

bocs a nő valahogy kimaradt ...



akkor is szólnék

2013. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szólnék a lánynak, de biztosan nem menekülnék előle magyarázat nélkül.
2013. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szólnék!!!

Vagy maradna minden a régiben, megvárnám, míg újra hív, és rögzíteném a telefonbeszélgetést, azt mutatnám meg.

Feljelentés nem jó, ezzel még nem valósult meg bcs.

30/F (rendőr)

2013. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!