Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után újrakezdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újrakezdés. Ebben az esetben lenne értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, csak a töltött káposzta jó felmelegítve, de én nem eszerint élek. Majdnem 3 évig voltunk együtt, az utóbbi hónapok már nem voltak túl fényesek. Nem volt sem megcsalás, sem ütés-verés, szóval olyan dolgok amik miatt én tényleg nem kezdeném újra. A személyiségünkkel voltak gondok és soha nem beszéltünk meg semmit. Érzelmek elfojtása, kommunikációhiány, hisztizés, tiszteletlenség, ivás. Ilyen gondok voltak. Ezekre persze csak a szakítás után jöttünk rá. Közös megegyezéssel szakítottunk két hete. Én próbáltam elfogadni, de nagyon hiányzik. Ő folyamatosan keres, rám ír, hogy hogy vagyok, mit csinálok mostanság, és utána órák hosszát beszélgetünk. Tegnap este is felhívott, hogy ő megszeretné próbálni megint. Nem tudom, hogy lenne-e értelme. Mondta, hogy én vagyok az egyetlen nő, aki kell neki. Kicsit félek, mi van ha megint ugyanoda jutunk?! Egyelőre annyit mondtam neki, hogy én még gondolkozni szeretnék, jövőhéten találkozunk, hogy élőben is beszélgessünk. Igaz, hogy tudjuk mit rontottunk el, egy próbát megér, de mégis van bennem félelem, meg két hét alatt nem változhat a személyiségünk.. Valaki esett már át ilyenen? Szerintetek megér még egy próbát? Tényleg vele képzeltem el az életem.
2013. okt. 30. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kamu.
2013. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemel még egy esélyt. Most már tudjátok, mit rontottatok el, talán tudtok is javítani rajta.
2013. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt oka a szakításnak szóval azon kellene gondolkoznod hogy szereted-e még és képes vagy 1 kicsit változtatni a rossz tulajdonságaidon érte.. (ezt természetesen neki is meg kell tennie)

A legjobb döntés az lenne ha átgondolnád TE hogy mit érzel iránta, képes vagy-e újra belevágni a dologba és utána ha találkozol vele akkor nem az hogy egyből együtt vagyok hanem szépen kulturáltan megbeszélitek a gondokat..

Kompromisszumra kell jutnotok hogy mind a ketten a rossz tulajdonságaitokon változtattok HA ér nektek ennyit az a kapcsolat!! :)

2013. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TheHope ***** válasza:
100%
Azért azt jobb,ha elkönyveled,mi bármit is mondunk,külsősök vagyunk. Igazán Nektek kell ezt tudnotok, de annyit mondhatok,hogy Nekem volt egy barátnőm,aki egyben a legjobb barátom is volt és Ő már 5x szakított előttünk az exével. A kapcsolatunk vége az lett,hogy 6jára is visszament. Azt az egyet szögezzük le,ha valami nem működik x alkalommal,akkor x+1-edjére sem fog. A dolgok mulandók,mint ahogy szinte minden az életben. Én nem azt mondom,hogy ne próbáljátok meg újra és ez egyébként is csak rajtatok áll,de az ember nem 2 hét alatt esik át olyan jelentős változáson ami újra működő képessé teszi a kapcsolatotokat. Ha ennyire hiányzik mindenképp meg kell próbálnotok. Inkább azt bánnám,ha tudnám nem működött,pedig próbáltam,mint azt bánjam,hogy sosem próbáltam meg igazán. Mert tudod az adja fel csak igazán,aki nem is próbálja többé. :) Ráadásul,ha most nem próbálnátok meg,az szerintem részleges sebet hagyna bennetek,ha valóban ennyire kötődtök egymáshoz,ha viszont megtennétek és úgy nem működne,akkor nyugtáznátok,hogy nem egymásra vártatok.
2013. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már fél siker, ha felismertétek, mit rontottatok el a kapcsolat idején. Szerintem egy jól működő párkapcsolathoz nem feltétlen személyiségváltozás kell, inkább kompromisszumok. Ne megváltoztatni akarjátok egymást, hanem egyrészt elfogadni a másikat, másrészt megérteni és tiszteletben tartani, mi az, ami a másik felet zavarja, és megpróbálni azon változtatni, arany középutat találni. Én ezek fényében adnék még egy esélyt a kapcsolatnak, de akkor annak úgy kell nekiindulni, hogy tanultatok az előzőből, és nem estek bele megint ugyanabba a hibába. Fontos a kommunikáció, ne várjátok meg, hogy újra szakításig sodródjon a kapcsolat! Mindig időben meg kell beszélni a problémákat és megoldást keresni rájuk, és ehhez mindkettőtök elhatározására szükség van.
2013. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ket het nagyon keves arra, h tenyleg valtozzatok. Az tok jo, h felismertetek, de meglatod, h par hetig lesz jo minden utana visszaternek a regi problemak. En ugyan ezen mentem keresztul, az embernek szerintem tobb idore van szuksege, h mindent atgondoljon es feldolgozzon. Az volt kapcsolatomban, ami harom honapja ert veget, ugyan ezt jatszottuk, mindenki tudta, h mit hibazzott, nagyjabol masfel hetig tokeletes volt minden, utana eljottek ugyan azok a problemak! Talan most 3 honap utan erzem azt, h tenyleg tudnam mit kell maskepp csinalni, de mar foloslegesnek tartom a bekulest, mert ami egyszer elromlott es tobbszori nekifutas utan sem sikerult rendbehozni, ott nem sok megoldas van. Szerintem legyetek meg kulon, ne beszeljetek egymassal egyaltalan, legyen mindkettotoknek ideje vegig gondolni, h valojaban mit akartok es nem csak a megszokas beszel e beloletek:)

Sok sikert!

20/N

2013. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Az első kivételével mindenkinek ment a zöld kéz! Egyelőre nem fogunk összejönni. Elhívott randizni, idővel majd szép lassan kiderül, hogy van-e ennek jövője vagy sem. Nem szeretnék semmit erőltetni. Igaz, két hét alatt nem változhat az ember személyisége, de most már azon vagyunk, hogy változtassunk és boldogan tudjunk egymás mellett élni :) Még egyszer köszönöm!
2013. nov. 2. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A második esély nem esély, az szerelem."

Ha igazán szerelmes vagy, adj neki még egy esélyt, azt mindenki megérdemli. AZonban mindenképp gyúrjatok rá a hiányosságokra és tisztázzátok, hogy ez a második és utolsó esély.

2013. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!