Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak? Többi lent. Kissé hosszú

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Kicsi koromba bele szerettem egy nálam két évvel idősebb srácba, de ő nem akart velem járni. Viszont tavaly nyáron vele vesztettem el a szüzességemet. Egy kicsit még érzek iránta valamit, de azt mondják, hogy csak azért mert ő volt nekem az rlső. Viszont ahoz képest, hogy neki van barátnője, olyanokat mondott antestvéremnek és anyukámnak, hogy minden lányban engem keres. Több mint egy éve össze jöttem egy sráccal akivel azóta is együtt vagyunk sőt össze is akarunk költözni amint lehet, viszont be vallotta nekem (és ezt a családom is észre vette) hogy ő skizofrén. Plusz egy szakítás után most titkos nyitott kapcsolatban vagyunk. Azért, hogy én bárkivel lefeküdhessek de mellette vagyok mert szeretem és ez nem vicc tényleg szeretem. Most mi a fenét csináljak? :o (bunkó megjegyzéseket mellőzzétek lécci)
2013. dec. 21. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2013. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd el
2013. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kicsit rendbe kellene tenni az életedet, mert ahogy látom, gondok vannak. A skizofréniát először is pszichiáterrel kellene kezeltetni, mert annak csúnya vége lesz! Ez a legfontosabb. A nyitott kapcsolattal nekem önmagában nincs bajom, ha nektek ez így jó, akkor csináljátok.


A legkézenfekvőbb megoldás az lenne, ha újra összejönnél a NAGY szerelmeddel, aki az első volt. Ha mindketten szeretitek még egymást, akkor minden rendben lesz.


25F

2013. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na végre egy normális válasz :) Én összejönnék vele, de ő állítólag nagyon szerelmes egy nála 5 évvel fiatalabb kis csitribe. Nem tudom, hogy kéne észhez térítenem a srácot. :(
2013. dec. 21. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én a kettő közül egyiket sem választanám. Keress magadnak egy normális pasit és hagyd ott a két majmot! De komolyan! :)
2013. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mást szeret? örülj neki! a skizofrének néha ölnek!
2013. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!