Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldenél az exednek boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenél az exednek boldog karácsonyt üzenetet?

Figyelt kérdés
Válás alatt állunk, olyan a kapcsolatunk mint két utcán sétáló embernek. Nem beszélgetünk, bha véletlen találkozunk köszönünk. Ha fontos dolog van, felhivjuk egymást csekkek stb... Mindkettõnkbek van másik párja 3évet voltunk együtt.
2013. dec. 21. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bocs srácok, hogy miattam lettetek lepontozva, de ne aggódjatok, én értékelem azt a szeretetet amit felém küldtetek. #6 #7
2013. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8-al értek egyet. Nehogymár még én "pitizzek neki" azok után ahogy elbánt velem!! Nem érdemli meg, ennyi. Kitöröltem facen is szóval nem fogok neki írni egy rohadt sort sem. Az elsővel (aki karácsony előtt dobott immár 1 éve) néha szoktam beszélni de csak még jobban megutáltatta magát úgyhogy inkább hanyagolom mert ha beszélnének nem birnám tűrtőztetni magam és kibukna belőlem a nyomdafestéket nem tűrő véleményem nemcsak kettőnk ügyét de jelenlegi barátnőjével való viselkedését illetően is. Semmit nem javult sőt sz*rrágóbb mint valaha volt.
2013. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10-es hogy őszinte legyek én is magasról tojok a véleményedre csak azért irtam, hogy legyen egy ellentábor is :)
2013. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom, egyértelmű, hogy miattad pontozták le szegényeket. Neked kellene bocsánatot kérni tőlük.
2013. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha jóban maradtam vele, továbbra is beszélünk, igen.
2013. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért pontozták volna le miattam? Csak mert más a véleményük az nem ok. Ennyi erővel a Ti táborotok meg engem (minket) pontozhatna le de ez az egész nem erről kellene szóljon. A válasz hasznos akár ilyen akár olyan a kérdésre válaszolt.
2013. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak. Csak véletlen, a #7-est szerettem volna, de félrenyomtam. Úgyhogy részben nekem köszönheted a ragyogó háromjegyű százalékértékedet.
2013. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagy nem. Azt hittem a 86-ossal beszélgetek. Mind egyformák vagytok ti nekem.
2013. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát ember, neked is van bajod:D leírod, hogy mennyire nem érdekel, aztán visszajárkálsz nézegetni a válaszokat, remegsz a százalékos pontozásért, aztán magaddal beszélgetsz :D
2013. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én biztos nem küldenék neki.Az ex azért ex mert vége cakli pakli.
2013. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!