Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 16 vagyok pasim 22, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16 vagyok pasim 22, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kívülállóként elsőre nem tetszene, hiszen annyira sokat tud itt még egy év is számítani. Ő már túl van az érettségin, OKJn vagy diplomázik, munkatapasztalatot akar, teljesen más körökbe forog jobb esetbe, mint te középiskolás lányként, akinek általában az a gondja, hogy holnap 8 órája lesz és az a szemét matek tanár már megint dolgozatot íratott. Ez nem baj, hanem így van rendjén. Attól még működhet a kapcsolat, ha a fiú kicsit éretlenebb a koránál és nem kell 20 feletti nőknek, mert nem elég érett.

15 voltam, amikor egy 22 éves srác udvarolt nekem, szerencsére nem jött össze a dolog, pedig akkor eléggé fájt. Akkor se voltam hülyébb, mint most, csak még sok mindent máshogy láttam, nem tudott volna működni, inkább egy másfél évvel idősebb férfit választottam társamul és hosszú évek óta jól működik. :)

2013. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát... én most 24 éves vagyok és egy 18 éves lánnyal randizgatok. Köztünk is 6 év van, de talán picit elfogadhatóbb a helyzet, vagy nem? :D Én mondjuk 18 év alattival nem kezdenék, szóval nálam pont ő a határ, de sztem a 6 év még nem vészes. Sok ilyen párt látni.
2013. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!