Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak borzalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak borzalmasak a pasim szülei? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először ebédnél a pasim szüleinél. Baromi borzalmasak, kiabálósak, primitívek stb. Az apja állandóan fogdosott tapizott, simogatott engem, nagyon zavaró volt. Ti mit csinálnátok ilyen esetben?
2013. dec. 21. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó messzire elkerülném a szüleit
2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felgyújtanám őket
2013. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a pasid sem különb csak a fiatalos helyes pofija miatt nem veszed észre.....szal hogy értsd mit mondok:a szüleinek nem érdeke hogy kedvesek legyenek veled mert nem akarnak veled lefeküdni(nyilván).a fiúk szeretne veled lefeküdni szal az a megnyerőbb formáját hozza de kategórikusan nagy habituskülönbség gyerek és azülei közt nincs (max filmekben)
2013. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az elottem szoloval.Hasonlo cipoben jartam es nem vettem eszre a dolgokat.

Amugy en ravettem, hogy koltozzunk messzire, tudtam, hogy ugyse jonnek meglatogatni.

2013. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy kategóriányi különbség nincs szülő és gyerek között. Van pár barátom, akinek primitívek és értetlenek a szüleik, ők homlokegyenest mások, és nem is szívesen vannak velük. Nekik nem érdekük, hogy engem meggyőzzenek arról, hogy milyen mások. Ne feltétlenül hidd el, hogy "valójában a pasid is ilyen". Kivéve ha szándékosan nem vette észre hogy mit művelt az apja, vagy mondtad neki és nem hiszi el.
2013. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!