Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az nálatok rossz pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az nálatok rossz pont ha párotok vegetáriánus?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnél jó pont :)


20/F

2013. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
igen. ilyennel nem is járnék.. és nem azért mert vega hanem mert ezek általában folyton arról papolnak hogy jajj szegény állatokat hogy leöljük (mi akik húst is eszünk) meg hogy milyen nagy gonoszság húst enni és milyen undorítóak vagyunk. (tiszt. a kivételnek)
2013. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Te szemét! Tudod hány ártatlan répát gyilkolnak le miattad?
2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nyilatkozhatok az összes vega nevében, de ha jól sejtem, a második válaszoló 1) Nem találkozott még túl sok vegával. Talán eggyel sem 2) Általánosságban sem kritikus személyiség 3) Rettentően rosszul viseli a kritikát.
2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A párom is az, és abszolút nem zavar. Sőt, egy ideje komolyan gondolkodom azon, hogy én is az leszek.
2013. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös

Én találkoztam már vegával és bírom a kritikat is.

De ugyanazt tapasztaltam mint a kettes.

Az már nem kritizálás ha valaki minden egyes étkezésnél nrkiáll fejtegetni hogy milyen egy visszataszító ember vagy te mert húst eszel..

2013. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
születésem óta vegetáriánus vagyok (nem az állatok miatt...csak mert nem szeretem)
2013. dec. 22. 18:15
 9/12 A kérdező kommentje:
nem kritizálom az embereket mert húst esznek
2013. dec. 22. 18:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a közös élet során zavarna, mert külön kéne neki kaját csinálnom, mert csak az ő kedvéért nem leszek vega. de addig, amíg nem dörgöli az orrom alá, és nem akar megtéríteni nagyképűen, addig nem érdekel.
2013. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!