Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban ilyen könnyen túllépnek egy hosszú kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Közel 4 évig jártunk..a kapcsolat vége felé bár sokat veszekedtünk, szerettük egymást. Sőt olykor azt éreztem, ő jobban szeret,mint én őt. Aztán alig egy hónapja,hogy szakítottunk, én totál tönkrementem ezidő alatt, ő pedig minden hétvégén haverok, pia, jókedv... Valóban ennyi lenne? 1 hónap alatt elfelejtett
2013. dec. 22. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez nem nemfüggő. komoly kapcsolaton nők lépnek túl könnyebben, általában
2013. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Zakathol ***** válasza:
100%
Csak azért mert nem otthon ül és p1csog, még nem jelenti azt, hogy elfelejtett. Elfelejteni amúgy sem fog, 4 évet azért nem lehet. Pusztán azt csinálja, amit ilyenkor kell. Lefoglalja magát a haverokkal. Ennyi.
2013. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mikor elhagyott a barátnőm az első héten semmi bajom se volt. Onnatól kezdve elöntött a bánat és a kezemet vagdosom...
2013. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy neki is rossz ,de azt azért ne várd el ,hogy felveszi a gyászruhát és zokog a 4 fal között otthon
2013. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

fordítva is fel lehet tenni a kérdést. hány olyan nő van, aki sok éves kapcsolat után rinyál fb-on, szomorú képet, oraveczcoelho idézetek, aztán 3 hét múlva pasija van.


a haverok, pia, jókedv meg valószínűleg csak búfelejtő. mert nem akar otthon ülni és szomorkodni.

2013. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

haverok, pia, buli a legjobb gyógymód mindenre. Főleg a szerelmi bánatra. Nem az otthon ücsörgés és a gyakorizás.

Persze lehet, hogy már túllépett rajtad, ez attól is függ, hogy milyen volt a kapcsolatotok.

2013. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Mi 2 évet jártunk, szakítás után 2 héttel már ismerkedett...a buli, pia, haverokról ne is beszéljünk :D
2013. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondolom ő is tisztában van azzal , hogy senki nem ér meg annyit , hogy hónapokat (éveket!) búslakodjon a 4 fal között.


Miért jobb az neked, hogy teljesen magába fordul és tönkremegy? Ne a saját egódat próbáld már ezzel fényezni.

2013. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért a 4év az sok idő, kizárt hogy túltette magát rajtad..csak próbál a piába menekülni, meg a haverok próbálják elterelni a figyelmét. Azért szerintem akárki akármit mondd, ha valaki szerelmes volt az adott emberbe, nem fogja 1 hónap alatt elfelejteni..
2013. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, lehet ennyit jelentettél neki. Miért kell általánosítani és a 3,4milliárd pasit osztani, 1 , csakis EGY ember miatt?
2013. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!