Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban a jó és hosszú házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a jó és hosszú házasság titka a szex?

Figyelt kérdés
A Férjem szerint mostanában, legalábbis ő úgy gondolja, hogy igen. Ha az nem működik jól, akkor semmi más sem jó. Szerintem meg nem így van. Ha visszautasítom akkor azzal vádol , hogy már nem szeretem őt annyira, pedig nem így van. Vannak időszakok amikor az ember csak szeretetre, kis megértésre vágyik. Nem arról van szó, hogy én nem akarok vele együtt lenni, de igen, csak amikor összegyűlnek kissé azok a bizonyos felhők, akkor nem olyan az együttlét sem. Hát, persze, az ő részéről más, meg is értem, mert férfi. De, ő is lehetne kicsit megértőbb velem. Mi a véleményetek? Párom szerint egy nő azért hisztizik, vagy feszült, mert hiányzik neki a szex. Én ezzel nagyon nem értek egyet. Már miért csak az tudna megnyugtatni?
2013. szept. 24. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Te írod, hogy nem jó más sem. Ezért nincs kedved.


Viszont így, hogy le sem rendezed más is rossz lehet.

2013. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

A szex inkább vetülete egy kapcsolatnak.

A jó szex mindenkinek mást jelent, az a jó, ami mindkét félnek jó. Néha kell némi kompromisszumot kötni.

2013. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Mióta vagytok házasok? Nekem úgy tűnik, hogy még nem túl sok éve.

Mi a párommal már mindketten voltunk fent is lent is, voltunk már egyenként és mindketten végletekig hulla fáradt időszakban hosszú hónapokig, és voltunk már energikusak. Ez kihat az ember nemi életére is természetes módon. Amikor nagyon fáradtak vagyunk, örülünk, ha egyáltalán aludni bírunk, de attól még ugyanúgy szeretjük egymást, hogy nem szeretkezünk olyan nagyon gyakran.

Máskor meg, amikor mindketten kiegyensúlyozottak vagyunk, ás minden jól megy, akkor minden nap, vagy minden nap többször is jó összebújni.

Szóval ez nagyon változó. Szerintem egy jól fejlett kapcsolatban ezeket meg lehet beszélni, és a másik megérti, ha fáradtabb időszakon mégy keresztül, és fordítva, anélkül, hogy végletes következtetéseket vonna le.

2013. szept. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem. A jó szex inkább a jó házasság (kapcsolat) következménye.

Amúgy egy jó házasság akkor is jó házasság marad, ha valamiért, betegség, külföldi munka, stb. miatt jó darabig nincs szex.

2013. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

"Vannak időszakok amikor az ember csak szeretetre, kis megértésre vágyik."


Olvass el egy könyvet Gary Chapmantől, illetve legjobb, ha a férjed olvassa! Én A szerelem pszichológiáját olvastam, de minden könyve a szeretetnyelvekről szól.


Mi a szeretetnyelved? Mitől érzed, hogy szeretnek?

Lehet, nem illetek össze szeretetnyelvileg, és akkor ha ennek tudatába kerültök, jobban tudtok majd kommunikálni egymással, és jó lesz mégis.


Szerintem a férjednek a testi érintés a szeretetnyelve (ha nem csak dugni szeret, hanem a hosszú pettinget, csókolózást, akkor ez egészen biztosan így van), Teneked meg valami más.

2013. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan mintha leküldnéd a boltba egy tábla csokiért, ő meg hozna neked helyette egy matchbox-ot és megpróbálná bemagyarázni, hogy ettől boldogabb leszel. Hát persze. Ökörség.
2013. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

A jó házasság titka a lelki összecsiszolódásban, a megértésben, az elfogadásban, az együtt lenni-ben van. A szex csak sokadlagos fontosságú. Ha nem így lenne, akkor nem lennénke szép öregkort megért, egymással boldogan élő idős házaspárok.


Szerintem olyan a párod, amilyet választottál magadnak. Nekem nincs sem jogom, sem kedvem állást foglalni két - elvileg egymást szerető - ember alapvető világnézeti vagy más vitájában. Oldjátok meg magatok.

2013. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Önmagában a szex kevés.

Véleményem szerint a jó és hosszú házasságnál a szex ( a jó szex) "csak" hab a tortán...vagy úgy is mondhatnám a fontossági sorrend vége felé helyezkedik el. Ez nem azt jelenti, hogy szükségtelen....csak azt, hogy nem lehet egy tartós és boldog PÁRKAPCSOLATOT a szexre alapozni.


Az az állítás a férjed részéről miszerint: "egy nő azért hisztizik, vagy feszült, mert hiányzik neki a szex" orbitális nagy ostobaság. Ebből látszik, hogy neki egyetlen egy fokmérője van: az pedig a szex. Azt gondolja, csak ezzel lehet kimutatni az érzelmeket...a szeretet...

2013. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

sok nő meg az étellel mutatja csak ki

zabálni kell mert megsértődik


az is primitívség

2013. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Azon vitatkoztok, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás. Szerinted a problémák miatt nincs szex, szerinte a szexhiány miatt vannak problémák. Teljesen mindegy, honnan indultok ki, oldjátok meg a "felhőket" és akkor mindekni boldog lehet. Ha ezeket nem teszitek meg, akkor lehet "dugni" és vitázni a "dugáson", de az nem szeretkezés.
2013. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!