Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hogy tudnám meglágyítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy tudnám meglágyítani, mit tegyek, hogy úgy lásson ahogy vagyunk és ne féljen szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már jó rég óta ismerek, az egyik haveromon keresztül. Az első probléma az lenne az ügyben, hogy én nagyon szeretem őt, és ő is kedvel, mondja is, meg mindig felhív vagy rámír, naponta, és hiányzok neki. A lényeg az, hogy bár már több annál, ő mégis baráti kapcsolatnak tartja ezt, több, mint valószínű, hogy azért, mert fél egy kapcsolattól, az előző miatt. És itt jön be a második probléma. Már jártunk régebben a leányzóval, csak kissé eltávolodtunk, és nem a régi úton jöttüünk össze. Addig szépen az egyik közelebbi barátom lenyúlta, futó kaland, nem sok, de ő eléggé komolyan vette és összetört a végén. Most semmi baj, csak annyi következménye van az egésznek, hogy fél mindentől, ami hímenmű és közeledik hozzá. Hogy hogy tudnám meglágyítani, mit tegyek, hogy úgy lásson ahogy vagyunk és ne féljen szeretni?
2013. dec. 22. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok-sok türelemmel.
2013. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyakig lehetsz a barátzónában, sztem hagyd, onnan már nem vontat ki téged semmi
2013. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
őszinteség, figyelem. ez két olyan f o s szó, de tényleg értsd a tartalmát. segít.
2013. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!