Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk mennyi ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mennyi ismeretség után vittétek haza az első párotokat, bemutatni a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Ahol lakok ismerek több srácot is,aki már 25 körül van és még nem láttam csajjal, úgy tudom,hogy még nem is volt barátnőjük az ismerőseiktől. Ez valóban igaz lehet vagy már voltak nekik biztos barátnőig akár egy éjszakásak,csak nem mondják el?

2013. dec. 23. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fél éve jöttem össze az első barátnőmmel.Három hét múlva vittem haza,akkor bemutattam és este nálam dugtunk.Szóval nem igazán azért vittem haza,hogy bemutassam.

20f

2013. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Az egyéjszakás mióta számít barátnőnek?:D


Egyébként a legelső páromat én 14 évesen hoztam haza - nyilván abból állt a kapcsolatunk, hogy mozizunk, fagyizunk, meg kézen fogva sétálunk, de mindenképpen be kellett mutatnom a szüleimnek, hogy ne féltsenek.

2013. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fél év után... :)


1-es, szerintem a kérdésre válaszoltál, de ki volt kíváncsi arra hogy a bemutatás után mit és hogyan tettetek-vettetek? :P Valószínű hogy ha az egyik ottmarad a másiknál, akkor történik is valami... ;)

2013. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3.

Azért írtam le mert konkrétan nem azért vittem haza,hogy bemutassam.Az csak járulékos dolog volt :D

2013. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 barátomról nem is tudott senki a családomból. A másik 3-ról tudtak, de nem mutattam be egyiket sem.


Csak a 6. barátomat hoztam el, 5 hónap kapcsolat után. Ő már 2 éve a férjem is:)


Nem láttam értelmét minden pasit bemutatni, minek?


Csak azt mutattam be, akit fontosnak tartottam:) és éreztem hogy vele végleges a kapcsolat.


Anyám tizenéves koromban azt mondta, pasit csak az esküvőn akar megismerni.


Ehhez képest már 2 hónap után rágta a fülem, hogy meg akarja ismerni a férjem:) Miután megtudta hogy megkérte a kezem.:) Mert mikor a gyűrűt mutattam neki, akkor az számára nem volt egyértelmű a lánykérésre....


Csak akkoriban házfelújításban voltunk, és a kupiba nem akartam idehozni a párom, úgyhogy azért jött csak 5 hónap után.


27/N

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó! a párjaid hogy reagáltak rá,hogy nem mutattad be a szüleidnek őket, nem volt ez zavaró számukra,ők bemutattak a szüleiknek?
2013. dec. 23. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi egy hónap után..
2013. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok


csak a második barátom volt kicsit hosszabbnak mondható kapcsolat (10) hónap. Róla ugye nem tudtak itthon. Megmondtam neki, hogy nem akarom hogy tudják, hogy van valakim. Amúgy sose kérdezték, fiúzok e meg ilyesmi, szóval gondoltam nem is érdekli őket.


Őt nem zavarta. Mármint megértette.


A többiekkel meg nem volt komoly kapcsolat, így a bemutatás szóba se került.


5.voltam

2013. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy fiú haverom akit állandóan hazahozok és hiába mondom, hogy nem járunk itthon senki se hiszi el
2013. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmet nem mutattam be a szüleimnek, bár anyukám találkozott vele egyszer amikor az utcán sétáltunk de soha nem vittem haza, nem volt túl hosszú a kapcsolat.

A mostani barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt. A megismerkedésünk után 1 hónappal később jöttünk össze, a 4. randinkon. Először én mentem át hozzájuk mert ő külön lakrészben lakott de azon a napon megismertem anyukáját meg a testévérét is.

Utána pedig én vittem haza akkor hozzám hívtam meg nálunk volt a randi, közös filmezés aztán egy kis együttlét. De mivel a szüleim otthon voltak így illő volt bemutatnom a barátnőmet :) A barátnőm is örült hogy megismerte a családomat. De hivatalosan egy családi összejövetelen mutattam be a barátnőmet akkor ismerte meg a nővérem, a sógorom, meg pár család barátunk is :)

2013. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!