Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az egy igazi vágyam, célom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az egy igazi vágyam, célom van, erre vágyom mindennél jobban, ezért nem kapom meg sosem?

Figyelt kérdés
Én egy olyan lányra vágyom, aki vonz külsőre és jellemre is jól érzem vele magam. Most is van egy lány, akivel kezdem úgy érezni, hogy ez van, de nyílván érthető mód, ő nem érez szerintem irántam úgy, és fáj, hogy ez ellen semmit sem tudok tenni. MIndig így járok. Az sosem fáj úgy, ha egy olyan szép lány utasít el, rondáz le, aki amúgy is defektes jellemre, de amikor nagy ritkán kifogok egy vonzó és egyben szerethető lányt az nagyon megvisel. Ők a gyengéim, de sajnos ezek a lányok sem könnyen megszerezhető típusok. Eddig csak olyan lányokkal smároltam, kerültem testi viszonyba, akik iránt nem éreztem mást csak legjobb esetben is szexuális vonzalmat és ez nekem nem elég, mindig is arra vágytam, hogy megtalálom a test-lelki társam és majd szenvedélyes csókcsatákat vívunk meg szexelünk állati jókat. De valahogy mindig csak olyan lányok jutottak nekem, akik csak testi szükségeleteim elégítették ki, de a lelkit nem. És most itt vagyok várom, hogy írjon, hogy jelezze, hogy kellek neki, de semmi, én meg nem akarok írni, mert akkor ismerve magamat könnyen becsicskulnék ilyen gyenge érzelmes állapotban. Így is nehéz visszatartani, hogy kedvelem, pedig tudom, ha kimondom, vagy jlezem, hogy kicsit is bejön úgy nekem, akkor berak ő is a barátzónába, ahogy a többi lány is tette. Mert tény, hogy eddig mindig azoknak a lányoknak kellettem csókra is legalább, akikkel önzó, hazudozós, érzéketlen voltam, akikkkel szemétkedtem, akikre nem is figyeltem úgy szívből oda, csak a lyukra mentem. Valamiért nekem csak így jönnek a lányok testközelbem, ha érzek is irántuk valamit, akkor mintha ösztönösen dobnának és nem hagynák, hogy megcsókoljam őket vagy egyáltalán legyen köztünk bármi több barátságon túl és nem értem miért, ha állítólag a lányok is egy társra vágynak, de úgy látom tényleg a bunkó, rossz fiúké a világ. Én is csak ezt játszva voltam szexuálisan sikeres, de még egy csókhoz is ilyennek kellett és kell lennem sajnos, mert a lányok másképp nem akarnak és ezért nem volt még barátnőm igazából, mert csak annak kellek, aki nekem csak szexuális eszköz. Van egy másik lány, ő akar engem meg mindig éreztetni, hogy hiányzom neki de ő nekem nem kelle, vele nem tudok úgy hülyülni, beszélgetni mint azzal a másik lánnyal, aki úgy látszik engem nem hiányol sajnos.

2013. dec. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki de legyél jó bunkó, így beszélgetést is kezdeményezel de mégsem csicskulsz be.
2013. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem azt sokat várhatod, bele is vénülhetsz, hogy egy lány keressen, pláne, ha nem is tudattad vele, hogy érdekel téged Ő. Nem kell rögtön első alkalommal kimutatni az érzelmeket, elég, ha párszor keresed, és rendes, érdeklődő, kedves vagy vele, aztán ha úgy tűnik jól érzi magát, akkor mutathatsz többet.
2013. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!