Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden esetben felszínre tőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben felszínre tőr előbb utóbb az igazi énje az embernek?

Figyelt kérdés
Egy friss kapcsolatban a legtöbben igyekeznek jobbnak,megértőbbnek,türelmesebbnek stb. látszani mint amilyenek valójában. Aztán eltelik egy kis idő és azon kapjuk magunkat,hogy hoppá,én nem ebbe az emberbe szerettem bele. Történt veletek hasonló? És mennyi ideig tudta a párotok másnak beállítani magát?
2013. dec. 2. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen megtörténik néha.

Ezért kell az elejétől magunkat adni, mert abba kell h beleszeressenek, ne a színészbe, akit látni akarnak.

2013. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki teljesen mást akar elhitetni magáról, az elég hamar kiderül.

De az természetes, hogy az ember próbálja a legjobb oldalát mutatni az ismerkedéskor. Azzal nincs gond szerintem.

2013. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Krízis helyzetekben az ember igazi énje elő szokott jönni.


De sajnos ja sok az ilyen mint amit írtál

2013. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan dolog is hogy a szerelem megnemesíti az embert és ha elmúlik akkor már változni fog az illető.


De sokan hazudnak egy kapcsolatban ez is igaz.

Tapasztalat szerint a nők egy része igényli is.


Ismerek olyan ürgét aki hazug stílusával lehengerli a nőket és azok nem hajlandóak észre venni még azt sem hogy egyek a húsz közül, csak ők is részesüljenek ebből a hazugságból.

2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nah emiatt van ez a kérdés...mert én is ismerek egyet.....
2013. dec. 2. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan kapcsolatom,ahol az illetőt eleinte kenyérre lehetett kenni,elárasztott bókokkal,sms-ekkel és telefonhívásokkal,nagy séták,étterem,vad szeretkezések,minden,amit akarsz.Ragaszkodó volt és érzelmes,ami nekem nagyon imponált,ilyesmi típus vagyok én is.A hideg zuhany akkor jött,amikor pár hónap múlva összeköltöztünk.Idegrohamot kapott szinte,mikor álmában hozzáértem,üvöltött,ha megsértett,és én elsírtam magam,betegnek titulált,mikor ment volna csavarogni,nekem meg folytak a könnyeim az ágy szélén.Ennyit erről...
2013. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!