Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek változnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változnom kéne?

Figyelt kérdés

Mindenkit akit ismerek és barátnője van, nagyképű, minden hétvégén merev részeg egy szórakozóhelyen, stb.

Én ritkán iszok, volt 3-4 barátnőm ami nem volt hosszú idejű, de egyiket se csaltam meg, miért az kell a nőknek, aki beképzelt,mecsalja, nem tud normálisan viselkedni


20/F


2013. dec. 23. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert manapság erre van igény.
2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne változz meg! Egy rendes pasival kevesebb lenne ha megváltoznál..És igen sajnos a lányok többségénél erre van igény.
2013. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen erre van igény! de milyen csajoknál? egy rendes pasi egyik olyan nővel sem szivesen akar összejönni, akik az ilyenekre buknak

persze sok buta, naiv nő van, akik rendesek amúgy, viszont a rosszakhoz vonzódik, de azokkal nem tudunk mit kezdeni, egy idő után rájönnek hogy nem mehet ez tovább, őket csak sajnálni tudom

2013. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lehetetlen kideríteni, hogy melyik lánynak mi jön be, nyáron volt 1 barátnőm, tényleg figyeltem rá, minden, nem viselkedek én sem nyálasan, sosem emelem fel egy nőre se a hangom, viszont jobban bejött neki az a viselkedés, akik ott rohadtak a diszkó előtt merev részegen, és üvöltöztek, mert ők a menők. Én is eljárok néha diszkóba, de mindig tudom hol a határ
2013. dec. 23. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont az olyan típusú srácok jönnek be, mint amilyne te vagy :) 21\L
2013. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem az a csaj nem volt nekedvaló.
2013. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na akkor egy értelmes lány is van :)


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2013. dec. 23. 17:39
 8/10 anonim válasza:
Most van barátnőd?
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos :(
2013. dec. 23. 17:58
 10/10 anonim válasza:

Rendes srác vagy :) biztos ne szomorkodj :)

19/L

2013. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!