Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van az hogy a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van az hogy a magas mérce miatt nem találják egymást a párok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok.


10-es jol leirta!!!

Ezt kihagytam.

Ne varj egy adonisz intelligens pasit magad melle, ha 8 osztalyod van es el vagy hizva...


En is amikor meghiztam (ok "csak" 64 kilora) az egeszsegem mellett meg emiatt fogytam le, mert ha en elvarom a masiktol, hogy legyen egeszseges, akkor a minimum az, hogy en is az vagyok.

Most jon a feszesites, izmositas. :) regen tornasz voltam amugy, de ahogy abbahagytam meghiztam.

2013. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én intelligens és számomra adonisz pasit választottam, ő átlagos testalkatú, enyhén izmos. Érettségije és 1 szakmája van. De okosabb mint bárki akivel eddig találkoztam.


Nem az iskolai papírtól függ...mennyire okos, vagy hülye valaki...


Én meg túlsúlyos vagyok, és igen, van férjem. Bár nem 8 általánossal, hanem érettségim, és 4 szakmám van. Szóval én se vagyok diplomás. De nem is kell. Jól boldogulok nélküle.


Sznobság nagyon a diplomára, meg a tanulmányokra szorítani a párválasztást.


De a külső hibáim miatt nem adtam lejjebb az igényeimet, nem is kellett...ez hülyeség. Olyan férjem van akit én is és több ismerősöm is helyesnek tart, és neki meg úgy tetszem ahogy vagyok. Nem egy felszínes ember, hogy olyan csaj kelljen neki akivel villogni lehet, de esze az semmi... Ennyi.


Ha majd meg akarok változni akkor meg fogok,de azt magamért teszem meg, és nem azért hogy pasim legyen.


27/N

2013. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, kerlek idezd azt a reszt ahol a diplomarol irtam?

Tul sokat olvasol ki, tul kevesbol - sarkitasz. Mellekesen sok diplomat ertektelennek tartok - mert mint a piac megmutatta azok is- es sok szakmat sokkalta ertekesebbnek vallok, ming par vacak bolcsesz diplomat. Hasznavehetetlenek. Mikor jonnek mar ra az emberek?!


A ferjed attol meg meh lehet helyes, hogy te duci vagy, azt se irtam, hogy lehetetlen, hogy duci nonek helyes ferje legyen.


Az viszont eleg kis remenyu, hogy egy izmos sportos ferfi egy 80 kilo pluszos novel kezd. Mas az ertekrendjuk, mas az eletszemleletuk.

Ja, bocs ismerek ilyet, a pasi a vizumert van a novel xD


SZERINTEM MINDENKI ANNYIT VARJON EL, AMENNYIT O IS ADNI TUD. a tobbi meg mar csak ajandek. Ennyit a mercekrol.

2013. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!