Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat így egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat így egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, most 25 éves. Fiatalabb korában, az egyetemen elég nőcsábász volt.

Most kapcsolata van már több mint egy éve.

Lehetséges, hogy megkomolyodott, és már nem vágyik majd más nőre?

F*cebook-on látom a képeit így kommentálja, amin a barátnőjével van, hogy "Életemmel" meg "Szivemmel".

Akkor biztos, hogy megkomolyodott és komolyan gondolja?

Tapasztalatok?


2013. dec. 23. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 WheneverYouWant ***** válasza:
NEm lehet biztos benne.
2013. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ott van "Dowd nevű felhasználó", kérdezd őt, ő személyes tapasztalatokkal is szolgálhat.
2013. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bőven megkomolyodhat így bárki, legyen az nő vagy férfi, teljesen mindegy. Ugyanakkor viszont már láttam olyat is, hogy az adott illető párja harcolta ki magának, hogy felkerüljenek róla képek és oda legyenek írva hasonló szövegek, mint amiket a kérdező írt.


A kérdésre azonban én is kérdéssel válaszolnék. Mit számít ez a kérdező esetében? Talán zavarja önt, hogy valaki megtalálta a párját?

2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak magamutogatás. Dehogy változott.
2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa a világon.
2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak szimpla kíváncsiság. És egy kérdés az egykori nőcsábász pasikkal kapcsolatban. Azt hiszem ezzel az egyszerű kérdéssel nem ártottam senkinek!
2013. dec. 23. 18:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem árt senkinek, de kissé féltékenység szaga van, mintha maga lenne az egyik ex, aki nem tudta ugyanezt elérni az adott férfinál.
2013. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Talált egy nőt akit szeret.Nincs ebben semmi különös.18-22éves korom között folyton váltottam a csajokat.Utána találkoztam egy hihetetlen nővel akit nagyon megszerettem.

3 év után szakítottunk de addig nem csaltam meg és nem foglalkoztam más nőkkel.

Azóta is kalandozgatok,de már komolyabbat keresem.

2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan különleges, elképzelhetetlen megváltozás. Szerintem sokan fiatalabb korukban bulizósabbak, csajozósak, vagy a lányok pasizósak. Aztán egy idő után komolyabb dolgokra is vágyik az ember.
2013. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!