Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítottatok már karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok már karácsonykor?

Figyelt kérdés
Te szakítottál, vagy veled szakítottak? Miért?
2013. dec. 23. 21:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Velem,mert hülye a csaj.
2013. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Karácsonykor nem, de születésnapom után pár nappal igen.

Az milyen? :o

2013. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem de azt tudom, hogy anyám karácsonykor hagyta el az 1. férjét (aki egy alkesz volt), hogy a hapek mindig emlékezzen az alkalomra:D
2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából még sosem szakítottam. És nem azért, mert ilyen régóta ennyire remek párkapcsolatban élek.
2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én jobban viselném a születésnapom után, mint karácsonykor, de az az igazság, hogy erre nincs megfelelő időpont. Ha valaki véget akar vetni egy kapcsolatnak, akkor nem érdemes a megfelelő időpontra várni. Mondom ezt úgy, hogy én is pont szakítófélben vagyok a párommal, de mégsem tettem még meg, mert a munkahelyén is gondjai vannak és így is össze van törve, nem akarom teljesen padlóra tenni. És persze szeretem is, nagyon.
2013. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért vagytok szakítófélben, ha szereted?
2013. dec. 23. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert képtelen felnőni és hiába próbálom ezt elfogadni, úgy érzem, a saját igényeimet nyomom el vele. Három évig vártam rá hogy változzon, nem történt semmi. A szívem azt diktálná, hogy vele maradjak, de tudom, hogy ha ez így marad, akkor mindig én leszek a szenvedő fél.
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha én írtam volna... :) Csak nálam ez már megölte a szerelmet/szeretetet is. Eddig elvoltam, mert ritkán találkozunk, és nem is érdekelt, hogy most együtt vagyunk-e, vagy sem. De így karácsonykor a kötelező találkozáshoz és jópofizáshoz már nincs kedvem. Szakítani viszont nem lenne pofám ilyenkor...
2013. dec. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!