Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet leküzdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni az ilyen "féltékenységet"?

Figyelt kérdés
Igazából csak 2 barátom van egy fiú és egy lány.Eddig külön-külön sokat voltak velem,voltak programjaink és nagy beszélgetéseink. Most ők összejöttek én meg egyedül maradtam. Minden közös programot lemondanak az utolsó pillanatban arra hivatkozva,hogy kettesben akarnak lenni. Valahol ez érthető is de nekem hiányzik mindkettő és nem tudok mit kezdeni a kirekesztettséggel. Szeretném ha rám is időt szakítanának akár külön akár közösen.
2013. nov. 30. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt is nekik, de ne akaszkodj rájuk túlságosan
2013. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam elmondani de megkaptam,hogy féltékeny vagyok.Veszekedés lett belőle. Nem az a baj,hogy ők boldogok hanem az,hogy én most nem.
2013. nov. 30. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordul. Nem szabad rájuk akaszkodni. Tudomásul kell venni hogy ejtettek téged.


Velem is történt már ilyen, csak más formában. 3 barátnőmnek hitt csajt vesztettem el, több mint 10 év "barátság után". Az ok az volt, hogy férjhez mentem.


Attól a naptól fogva, soha többet nem hívtak közös programra, hanem beszerveztek egy másik lányt akinek csak vőlegénye van.


1-2 alkalommal még próbálkoztam, de nem voltak vevők. Így úgy gondoltam nem voltak igazi barátok. Már nem foglalkozom velük. Most jelenleg nincsenek lány barátaim, csak 2 srác:D


Az egyik barátom szerint a csajok irigykedtek rám, ezért ejtettek.


A férjemnek van ugyan lány haverja, és el is szoktunk menni velük. Amúgy egy elég népes baráti köre van. De az nem ugyanaz.



27/N

2013. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!