Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy eloszlassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy eloszlassam a féltékenységét?

Figyelt kérdés

A párommal néhány napja voltunk 4 évesek. De iszonyúan féltékeny.

RÉSZBEN megérthető, mert az ex, úgy csalta meg, hogy ide-oda ment ezzel-azzal, tehát akkor a mostani párom 500 %-an megbízott benne.

Viszont én úgy érzem, hogy ezen okulva engem büntet.

Soha nem mehetek egyedül senkihez, ha valakivel (aki férfi volt osztálytársam vagy hasonló) nem beszélhetek telefonon.

Ma is mentem volna a szomszéddal kutyát sétáltatni (az én/mi kutyánkkal, plusz a szomszéd kutyájával, és én illetve a szomszéd többször is rákérdezett, hogy akkor jön-e /a párom/ aki többször is nemet mondott.


Én úgy voltam vele, hogy nem érdekel akkor megyek én, erre a párom közölte, hogy nekem sem kéne menni.


Most ez komoly?

Ő itthon akar élni, és még engem is erre kényszerít,

Mit tegyek?


2013. okt. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy az előző kapcsolata is nem amiatt ment tönkre, mert féltékeny típus.


Akire ok nélkül féltékenyek, kalitkába akarják zárni, egy idő múlva hiába próbál védekezni, hiába bizonygatja, hogy őt szereti, és esze ágában sincs megcsalni.


Aztán a végén azt mondja az ember, hogy: ha nem csalom meg, akkor is rágalmaz, ha megcsalom, akkor is. Teljesen mindegy.


Aztán megunja, mert a féltékenységgel teljesen ki lehet ölni az emberből a szerelmet.


S általában az a vége, hogy valóban az első normális emberrel való találkozáskor kilép.

2013. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Mondd el neki azt, amit leírtam.

Mondd el neki, hogy nem vagy hajlandó beázrtan élni, mert neki beteges képzelgései vannak.


Mondd meg neki, hogy a kisebbségi komplexusait meg kéne próbálnia pszichológussal kezeltetni, mert súlyos önértékelési zavarai vannak.


Ha te hagyod, hogy szinte teljesen korlátozza a hétköznapi, normális emberi kapcsolataidat, lásd, kutyasétáltatás a szomszéddal, akkor azt te nem fogod tovább bírni. Megalázó számodra, hogy nem bízik benned.


A bizalom minden kapcsolatban az algfája és ómegája.

2013. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te hagyod, hogy csak úgy megmondja, hogy akit évek óta ismersz, azzal nem beszélhetsz telefonon? Nem mehetsz sehova egyedül? Csodálom hogy még mellette vagy. A barátnőidre és a családodra még nem féltékeny? Mert ez után az szokott következni, hogy minek mész barátnőkhöz, biztos pasizni mentek, aztán minek mész a szüleidhez, amikor itt van neked ő. Nem azt mondom, hogy hagyd el, de változtatnotok kell, mert ez így nem egészséges.
2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!